سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

سفر استاندار خراسان جنوبی به نهبندان - نمایش محتوای خبر

 

 

سفر استاندار خراسان جنوبی به نهبندان

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، بهره برداری از  چند طرح عمرانی و همچنین کلنگ زنی  احداثسفر استاندار خراسان جنوبی به نهبندان چند طرح مهم و زیرساختی و اشتغالزا با حضور معتمدیان انجام می شود.
آغاز عملیات احداث ۲۰ کیلومتر از باند دوم محور نهبندان - بیرجند با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان، آغاز عملیات احداث میدان ورودی شهر شوسف با اعتبار ۵ میلیارد تومان، احداث همزمان ۵۸ کلاس درس و حذف کلاس‌های کانکسی در ۷ نقطه‌ی استان با اعتبار صرف شده‌ی ۱۱ میلیارد تومان که از این تعداد ۲۲ کلاس درس و اعتبار صرف شده‌ی ۴۴۰ میلیون تومان مربوط به نهبندان است از جمله برنامه‌های امروز استاندار است.
کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی طرح مهم صنعتی کنسانتره آهن در شهرک صنعتی که با بهره برداری کامل آن برای ۷۵ نفر شغل ایجاد خواهد کرد از دیگر طرح‌های امروز است.
همچنین امروز با حضور استاندار عملیات گازرسانی به ۲۸ روستا‌ی شهرستان و ۳۰ واحد تولیدی از جمله مرغداری‌ها و کوره‌های آجر پزی با بهره مندی ۷۱۰۰ نفر ۱۹۸۱ خانوار آغاز می‌شود.
بهره برداری از ۴ طرح آبیاری تحت فشار با اعتبار ۱ میلیارد و ۲۱۱ میلیون تومان و بهره مندی ۱۴ خانوار از دیگر طرح‌های مورد بهره برداری است.
بازدید از مسکن محرومان نیز از دیگر برنامه‌های سفر امروز استاندار به نهبندان است.