سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

سفره های افطاری برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد پهن می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سفره های افطاری برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد پهن می شود

با همراهی خیرین ،سفره های افطاری برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در استان پهن می شود.

 رضوی، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی اطعام محرومین را از برنامه های این نهاد در ماه مبارک رمضان برشمرد و گفت: برپائی پایگاه های حامی یابی در شب های قدر و  پایگاه های جمع آوری فطریه در سطح استان را از دیگر برنامه های این نهاد در سطح استان عنوان کرد.

رضوی افزود: همانند سال های گذشته در سطح استان در قالب طرح مفتاح الجنه از منازل مددجویان تحت حمایت سرکشی به عمل خواهد آمد.

وی به کمک ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی موسسه خیریه انصار الحجه (عج) مشهد مقدس در آستانه ماه مبارک رمضان به مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان اشاره کرد و گفت: از این میزان کمک بالغ بر ۴ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال به صورت نقدی و ۷ میلیارد و ۷۳۰ ریال به صورت غیرنقدی ( سبد غذائی ) به مددجویان تحت حمایت اهدا شده است.

وی افزود: سبد های غذائی اهدا شده توسط این موسسه خیریه گوشت، برنج، روغن، قند، چای ،خرما، پنیر، پوشاک و کفش می باشد.

رضوی گفت: خیرین استان در رمضان سال گذشته بالغ بر ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی به این نهاد اهدا کردند.

وی با اشاره به جذب تعداد ۵ هزار و ۸۷۱ حامی از داخل و خارج از استان برای حمایت از ۶ هزار و ۳۰۲ نفر یتیم و خانواده در ماه رمضان سال گذشته اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ۲ هزار و ۳۹۱ نفر یتیم زیر ۱۸ سال، ۸ هزار و ۸۵۹ نفر خانواده نیازمند غیر یتیم در قالب طرح محسنین، یک هزار و ۶۸۹ نفر بیمارصعب العلاج و پرهزینه و خاص در قالب طرح شفا ویک هزار نفر نوعروس در انتظار جهیزیه نیازمند مساعدت و حمایت خیران و نیکوکاران در این ماه پرخیر و برکت هستند.

منبع: وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی