سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

سفره قندی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سفره قندی

 تهیه کننده و کارگردان: صادق صادقی

دستیاران تهیه: سعیدرضایی، باقر صادقی

مجریان: سیده سارا موسوی، سید مرتضی حسینی

نویسنده: فاطمه ایوبی

عروسک گردان: سامان ضابطی

صداپیشه: سید مرتضی حسینی

 

مجله خانوادگی سفره قندی با هدف "تبیین روش و سبک زندگی صحیح در راستای دستیابی به آرامش" در روزهای زوج ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح مهمان خانه های بینندگان شبکه خاوران می باشد.

 

این مجموعه به صورت ترکیبی نمایشی تهیه می شود و برای اولین بار در یک برنامه با موضوعیت خانواده از عروسک به عنوان بازیگر استفاده شده است که داستان آن از این قرار می باشد:

نادرقلی نادریان ۷۱ ساله که پدر بزرگ  مادری مجری برنامه می باشد و با عنوان بابابزرگ مورد خطاب قرار می گیرد در پی تصمیم برای سکونت در خانه سالمندان با مخالفت فرزندان مواجه می شود و به اصرار نوه کوچک خود که خانم موسوی مجری برنامه سفره قندی می باشد، موقتا به خانه ایشان می آید و با دیدن محیط استودیویی خانه و علاقمند شدن به آن، موافقت می کند که در آنجا ساکن شود.

حضور بابابزرگ و داستانهایی که با خود به همراه می آورد دستمایه مباحثی است که با حضور کارشناسان مرتبط به گفتگو در می آید.

داستانها بر اساس موضوعات برنامه می باشد.

در هر برنامه علاوه بر پدربزرگ، مجریان و کارشناس برنامه، خانواده ای نیز به عنوان مهمان در برنامه حضور دارند که به پیشرفت مباحث کارشناسی کمک می کنند.

برنامه شامل آیتمهای متعددی است که در روزهای مختلف هفته و در فواصل رفت و برگشتی به استودیوی زنده به صورت ضبطی به نمایش در می آید، آیتمهایی مانند:

دوستتان دارم که تصویری از دید و بازدید فرزندان از پدر و مادر می باشد.

زوج جوان، شناخت کودک، پندآموز، صفر تا صد که پروسه تولید یک کالا و زحماتی که برای تولید آن کشیده می شود را نمایش می دهد، گزارش موضوعی و ....

 

سال تولید: 1398


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ