رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

سفرنامه - نمایش محتوای صدا

 

 

سفرنامه

تهیه کنندگی ویژه برنامه «سفرنامه» را «علی جعفری جم» بر عهده دارد و سایر عوامل تولید آن عبارتند از:

گویندگان: مسعود حسنی، انسیه نایبی فر

نویسنده: فاطمه حسینی فر

گزارشگر:مسعود خسروی، فاطمه برهانی

صدابردار: محسن خجسته

داشتن اطلاعات کافی در خصوص جاذبه های گردشگری و تفریحی، آداب و رسوم، سوغات و صنایع دستی، شیوه دسترسی و راه های ارتباطی، امکانات رفاهی و ... از مقصدی که می خواهید به آن سفر کنید باعث می شود تا سفری خوب و بدون مشکل داشته و با کمترین اتلاف وقت و حداکثر بهره بردای از زمان و امکانات سفر، بیشترین لذت را ببرید.

در همین راستا شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) اقدام به تولید و پخش ویژه برنامه «سفرنامه» نموده است. 

هدف این برنامه «معرفی آداب و رسوم و سنن صحیح فرهنگ بومی و محلی مردم استان خراسان جنوبی به عموم مخاطبین استانی و کشوری» است.

برنامه توسط دو گوینده خانم و آقا اجرا می شود و با توجه به اینکه مخاطبان برنامه عموم مردم سراسر کشور هستند، ظرفیت های استان خراسان جنوبی در ابعاد مختلف همچون: جاذبه های گردشگری و تفریحی، سوغات و صنایع دستی، نخبگان و مشاهیر و مفاخر برجسته استان، آداب و رسوم مردم در ایام نوروز، تسهیلات پیش بینی شده برای ارائه خدمات به مسافرین نوروزی و ... معرفی خواهند شد.

مدت زمان ویژه برنامه «سفرنامه» 60 دقیقه است و شما هموطنان عزیز می توانید این برنامه را راس ساعت 9:00 صبح رو هشتم فروردین از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) شنونده باشید.

لازم به ذکر است این ویژه برنامه علاوه بر شبکه استانی صدای خاوران، به صورت زنده و مستقیم از رادیوی تمامی استانهای کشور پخش خواهد شد.

سال تولید: 1396