جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

سفرخوش - نمایش محتوای صدا

 

 

سفرخوش

تهیه کنند گی  سفرخوش  را « احمد حسینی مقدم ،علی جعفری جم وتکتم اعتبار   » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گوینده : احمد حسینی مقدم ، فاطمه خسروی ، علی رحیمی

نویسنده  : زهراامینی

تعطیلات نوروز، فرصت مناسبی برای پرداختن به فعالیت هایی است که در ایام دیگر سال، کمتر فرصت رسیدگی به آنها برای افراد مهیا می شود. در این ایام، یکی از فعالیت هایی که در کنار سایر اعضای خانواده به خوبی می توان از آن لذت برد، سفر کردن است. بنابراین آشنایی با جاذبه های گردشگری و تفرجگاه ها اهمیت دارد.

"سفرخوش" عنوان ویژه برنامه ای است که به مناسبت ایام نوروز، هر روز در 4 بخش به صورت زنده تولید و پخش می­شود. هدف از تولید برنامه "اطلاع رسانی به مسافران نوروزی از وضعیت استان در ایام نوروز" است. گفتار گوینده براساس متن برنامه و شامل توصیه­های بهداشتی ایام نوروز و مسافرت، معرفی جاذبه های گردشگری استان، هشدار در مورد سرقت از منازل و خودروها در ایام نوروز، نکات ادبی و اخلاقی، معرفی آداب و رسوم مردم استان در نوروز و ... می باشد.

آیتم های برنامه عبارتند از:

- آرم: آرم برنامه با استفاده از موسیقی شاد و مفرح و متناسب با فضای برنامه تهیه می شود.

- پیام تلفنی ادارات و سازمان ها : پیام­های تلفنی ادارات و سازمان های خدمات دهنده ایام نوروز مانند پلیس راه، آتش نشانی،تعزیرات حکومتی، سازمان صمت، شهرداری ها، هلال احمر و ... (به صورت ضبطی) پخش می گردد.

- ارتباط زنده با مسئولان: در صورت لزوم ارتباط زنده با مسئولان در مورد حوادث جاده ای، زلزله، بارندگی، مراسم خاص و ... برقرار میشود.

- موسیقی بیکلام: برای تلطیف فضای برنامه، موسیقی های بیکلام در طول برنامه پخش خواهد شد.

- ارتباط با کاروان های راهیان نور : در صورتی که در طول روز در برنامه­های عادی ارتباطی با کاروان های راهیان نور برقرار نشده باشد این ارتباط برقرار خواهد شد.

- ارتباط با گزارشگران شهرستان ها : برای اطلاع رسانی درخصوص وضعیت شهرستان ها با گزارشگران شهرستان های مختلف استان ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

- ارتباط با استانهای دیگر : به منظور معرفی اماکن گردشگری و جاذبه های سیاحتی استان های دیگر ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

- برنامه در دو بخش صبحگاهی و عصرگاهی تولید و پخش خواهد شد که زمان پخش آن ها بدین شرح است:

1) بخش صبحگاهی : ساعت 9:00 0 و ساعت 12:00 .

2) بخش عصرگاهی : ساعت 16:30 و ساعت 20:20 .

مدت زمان برنامه سفرخوش 15 دقیقه است از تاریخ اول تا سیزدهم فروردین 1397 هر روز تولید و پخش خواهد شد.

سال تولید: 1398