جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

سفرخوش - نمایش محتوای صدا

 

 

سفرخوش

تهیه کنند گی  سفرخوش  را « احمد حسینی مقدم ،علی جعفری جم وتکتم اعتبار   » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گوینده : احمد حسینی مقدم ، فاطمه خسروی ، علی رحیمی

نویسنده  : زهراامینی

تعطیلات نوروز، فرصت مناسبی برای پرداختن به فعالیت هایی است که در ایام دیگر سال، کمتر فرصت رسیدگی به آنها برای افراد مهیا می شود. در این ایام، یکی از فعالیت هایی که در کنار سایر اعضای خانواده به خوبی می توان از آن لذت برد، سفر کردن است. بنابراین آشنایی با جاذبه های گردشگری و تفرجگاه ها اهمیت دارد.

"سفرخوش" عنوان ویژه برنامه ای است که در ایام نوروز، هر روز در 4 بخش (دو بخش صبحگاهی و دو بخش عصرگاهی) به صورت زنده تولید و پخش می­شود. هدف از تولید برنامه "اطلاع رسانی به مسافران نـوروزی از وضعیت استان در ایام نوروز" است.

 گوینـده براساس متـن برنامـه که شامـل توصیه های بهداشتی ایام نوروز و مسافرت، معرفی جاذبه های گردشگری استان، هشدار در مورد سرقت از منازل و خودروها در ایام نوروز، نکات ادبی و اخلاقـی، معـرفی آداب و رسـوم مردم استان در نـوروز و ... می باشد؛ مطالبـی را بیان می کند.

سایر بخش های برنامه نیز عبارتند از:

- آرم برنامه.

- پیام تلفنی ادارات و سازمان ها : پیام ­های تلفنی ادارات و سازمان های خدمات دهنده ایام نوروز مانند پلیس راه، آتش نشانی، شهرداری، هلال احمر و ... (به صورت ضبطی) پخش می گردد.

- ارتباط زنده با مسئولان: در صورت لزوم ارتباط زنده با مسئولان در مورد حوادث جاده ای، زلزله، بارندگی، مـراسم خاص و ... برقرار می شود.

- موسیقی بیکلام: برای تلطیف فضای برنامه، موسیقی های بیکلام در طول برنامه پخش خواهد شد.

- ارتباط با کاروان های راهیان نور : در صورتی که در طول روز در برنامه­های عادی ارتباطی با کاروان های راهیان نور برقرار نشده باشد این ارتباط برقرار خواهد شد.

- ارتباط با گزارشگران شهرستان ها : برای اطلاع رسانی درخصوص وضعیت شهرستان ها با گزارشگران شهرستان های مختلف استان ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

- ارتباط با استانهای دیگر : به منظور معرفی اماکن گردشگری و جاذبه های سیاحتی استان های دیگر ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

مدت زمان برنامه سفرخوش 15 دقیقه است از تاریخ اول تا سیزدهم فروردین 1397 هر روز تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید هر روز در 4 بخش ( بخش صبحگاهی : ساعت 08:30 و ساعت 13:00 و بخش عصرگاهی : ساعت 16:15 و ساعت 20:15 ) این برنامه را شنونده  باشید.

سال تولید: 1397