جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

سراج - نمایش محتوای صدا

 

 

سراج

Loading the player...
سراج

به منظور پاسخگویی به شبهات دینی و مسائل روز جامعه به ویژه در حوزه مسائل فرهنگی و مذهبی، افزایش سطح بصیرت مخاطبان نسبت به مقوله دشمن شناسی، جنگ نرم، عرفان های نوظهور و تهاجم فرهنگی و بحث پیرامون مهدویت و فرهنگ انتظار، تولید و پخش ویژه برنامه «سراج» در دستور کار تولیدات رادیویی شبکه استانی صدای خراسان جنوبی قرار گرفت.

هدف اصلی این برنامه «پاسخ به شبهات دینی و بررسی معضلات اجتماعی و فرهنگی روز جامعه و استان به ویژه در حوزه جوانان» می باشد .

برنامه دارای یک نفر مجری کارشناس است و به صورت میزگرد، تولید می شود.

در طول هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) نیز این برنامه با موضوع « پیامبر اکرم (ص) ، عامل وحدت مسلمانان » با حضور علمای شیعه و اهل سنت استان برگزار خواهد شد و موضوع سیره نبوی و شخصیت پیامبر اکرم (ص) به عنوان محور وحدت و همچنین علت تفرقه افکنی دشمنان نظام در بین مسلمانان و تبعات نامطلوب اختلاف در بین مسلمانان بحث و تبادل نظر صورت می گیرد. 

مدت زمان این برنامه 40 دقیقه است و به تعداد یک برنامه  تولید و در طول هفته وحدت پخش خواهد شد . 

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی و نویسندگی این برنامه را «محمدحسین اشرف زاده» بر عهده دارد .

مجری « جمشید سورگی » و صدابردار برنامه «محمدحسین برهانی» است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام . من برنامه سراج رو گوش دادم که برخی موضوعاتش... مریم ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ ۰۹:۵۷

مریم
سلام . من برنامه سراج رو گوش دادم که برخی موضوعاتش خیلی خوب و جذاب و کاربردی هست و مطابق با نیازهای ما جوانان انتخاب شده است. من خیلی علاقمندم در برنامتون حضور داشته باشم . لطفا راهنمایی بفرمایین چطور میتونیم در این برنامه شرکت کنیم؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ ۰۹:۵۷