سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی کشور در کارخانه های صنعتی خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی کشور در کارخانه های صنعتی خراسان جنوبی

سازمان تامین اجتماعی کشور در کارخانه های صنعتی خراسان جنوبی سرمایه گذاری می کند .

نوربخش، رئيس سازمان تامين اجتماعي كشور در سفر به خراسان جنوبی و در دیدار با  استاندار وجود كارخانه هاي سيمان قاین و درمیان را جزو مهمترين بنگاه هاي اقتصادي استان جهت سرمایه گذاری دانست .

وی گفت: معدن زغال سنگ طبس امسال به عنوان يكي از زيرمجموعه هاي اين سازمان، مورد حمايت قرار گرفته است.

رئيس سازمان تامين اجتماعي كشور همچنین از افتتاح بيمارستان تامين اجتماعي بيرجند تا دو ماه آينده و افتتاح شعبه تأمین اجتماعی خضری دشت بیاض و دائمی شدن شعبه اقماری نیم بلوک در آینده نزدیک خبر داد.

وجه اله خدمتگزار ، استاندار خراسان جنوبی هم در این ديدار گفت: این سازمان با دارا بودن منابع مالي مناسب،مي تواند در زمينه سرمايه گذاري و ايجاد اشتغال در مناطق كمتر توسعه يافته از جمله خراسان جنوبي جدي تر از گذشته وارد شود.

خدمتگزار، با بيان اينكه مديريت عالي استان با تمام توان آماده همكاري با سرمايه گذاران در بخش هاي مختلف است، گفت: مديران استان نيز آماده هرگونه همكاري با سرمايه گذاران و فعالان بخش خصوصي برای رونق اقتصادي منطقه اند.

کارخانه سیمان قاین یکی از 17 کارخانه تولید سیمان استان است که توانسته با سرمایه گذاری بخش خصوصی و سازمان تامین اجتماعی کشور این روزها بخش زیادی از تولیدات خود را روانه بازارهای خارجی کند.

قرار است امسال تاجیکستان و ترکمنستان نیز به بازار هدف صادرات این کارخانه اضافه شود.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز مرکز خراسان جنوبی