رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

سرمايه گذاري موجب توسعه بسياري از زيرساخت هاي استان می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمايه گذاري موجب توسعه بسياري از زيرساخت هاي استان می شود

سرمايه گذاري موجب توسعه بسياري از زيرساخت هاي استان خواهد بود .

خدمتگزار ، استاندار خراسان جنوبي امروز در بازديد از كارخانه شمش چدن خوسف افزود : دولت يازدهم بنا دارد با تمام توان از سرمايه گذاران و فعالين اين بخش حمايت كند و در اين مسير به استانداران و ساير مديران استاني اختيارات لازم را نيز تفويض كرده و خواهد كرد .
خدمتگزار ، به موضوع مهم سرمايه گذاري در استان اشاره كرد و ادامه داد : قطعاً حمايت از سرمايه گذاري در استان موجب توسعه بسياري از زيرساخت ها از جمله توسعه صنعت حمل و نقل و... خواهد بود .
وي خراسان جنوبي را استاني فرهنگي و دانشگاهي دانست و تصريح كرد : با توجه به اينكه در آينده اي نزديك بسياري از دانشجويان اين استان فارغ التحصيل خواهند شد ، لازم است تا پيش بيني هاي لازم براي ورود اين عزيزان به بازار كار انجام شود و در اين راستا بايد از سرمايه گذاران و فعالين اين بخش حمايت هاي لازم را صورت داد .

وي با بيان اينكه دولت و مسئولين دست اندركار در مركز آماده هرگونه مساعدت و همكاري در اين زمينه هستند ، گفت : دولت تدبير و اميد توجه و نگاه ويژه اي به استان هاي كمتر برخوردار و محروم از جلمه خراسان جنوبي دارد .

وي به توفيقات تيم هسته اي كشورمان اشاره كرد و ادامه داد : در حال حاضر با تدابير و سياست هاي دولت تدبير و اميد ، ايران با بسياري از كشورهاي دنيا علاوه بر مناسبات سياسي داراي ارتباطات اقتصادي خوبي نيز مي باشد كه اين امر مي تواند به عنوان يك فرصت بسيار خوب براي رشد ، توسعه ، عمران و آباداني استان مورد توجه قرار داشته باشد .

وي به پايبند بودن سرمايه گذاران به تعهدات خود تاكيد كرد و ادامه داد : در كنار حمايت هايي كه مديران از سرمايه گذاران در بخش هاي مختلف به انجام مي رسانند ، سرمايه گذاران و فعالين اقتصادي نيز بايد به تعهدات خود پايبند بوده و به آن عمل كنند تا بتوان به اهداف مورد نظر كه ايجاد اشتغال و توسعه منطقه است دست يافت .

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی