سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

سردار ثنایی راد : باید پای انقلاب با روحیه جهادی بایستیم - نمایش محتوای خبر

 

 

سردار ثنایی راد : باید پای انقلاب با روحیه جهادی بایستیم

سردار ثنایی راد گفت : باید پای انقلاب با روحیه جهادی بایستیم .

سردار ثنایی راد ، معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور در مراسم گرامیداشت سوم خرداد در مسجد امام حسین (ع) بیرجند افزود : دشمن در مذاکرات هسته ای نیز به دنبال ذلت ایران است که باید با همدلی و همزبانی مردم و مسئولان ، دشمنان را در این هدفشان ناکام کنیم و لازمه آن این است که با روحیه جهادی برای حفظ انقلاب اسلامی بکوشیم .

وی گفت: آمریکایی ها در میز مذاکره هم چشمشان به دنبال تحولات منطقه است و به دنبال ایجاد فشار در عراق و سوریه هستند تا در اوضاع یمن هم دخالت کنند.

سردار ثنایی راد افزود : گروهک داعش هم ساخته و مورد حمایت آمریکاست و دولت آمریکا قصد نابودی داعش را ندارد .

وی گفت : باید در مذاکرات هسته ای ، به خط قرمزهای مشخص شده از سوی ولایت فقیه توجه کنیم چون دشمن امروز ، همان دشمن دیروز است و می خواهد ما را به ذلت بکشاند اما ما با دیپلماسی عزت پیش می رویم.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، فتح خرمشهر را فتح ارزش های اسلامی دانست و افزود : دشمن از شکل گیری قدرت در منطقه استراتژیک خاورمیانه هراس دارد و به همین علت به دنبال تضعیف ملت های منطقه است که باید برای ناکام گذاشتن دشمن ، همان روحیات فتح خرمشهر را دوباره احیا کنیم .

سردار ثنایی راد با اشاره به حضور جوانان انقلابی و مؤمن در فتح خرمشهر افزود: ایمان جوانان ما دشمن را به وحشت انداخته بود و رمز موفقیت ما با وجود شمار کم نیروها در مقابل دشمن ، ولایت فقیه بود که همه سرباز ولی فقیه بودند.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی