رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

سخنرانی نماز عید قربان - نمایش محتوای صدا

 

 

سخنرانی نماز عید قربان

تهیه کنندگی و صدابرداری این برنامه را «سیدمهدی ابراهیمی» بر عهده دارد.

عيد قربان یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است. این عید، در واقع جشن تقرب به درگاه خداوند و بازگشت انسان به مقام تقرب الهي است که اين معنا، جز در سايه بريدن از همه تعلقات دامن گير و رَستن از همه وابستگي هاي نارواي دنيايي به انجام نمي رسد.

برای این عید بزرگ مسلمین، اعمالی بیان شده که از آن جمله، اقامه نماز عید قربان است و چه زیباست شکوه همدلی و وحدت و یکپارچگی مسلمانان در اقامه این نماز.

در آیین باشکوه نماز عید قربان که در روز جمعه (10شهریورماه) با حضور مومنان خداجو در محل مسجد امام حسین (ع) شهر بیرجندیا مصلی المهدی  برگزار خواهد شد؛ مرد و زن، پیر و جوان و حتی کودکان و نوجوانان حضور خواهند داشت تا برای اقرار بندگی خود، بار دیگر شانه به شانه هم در برابر معبودشان، نماز به پای دارند و با شنیدن خطبه های نماز عید، به فیض هرچه بیشتر نائل آیند.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی به منظور بهره مندی عموم مخاطبین از خطبه های نماز عید قربان که توسط حجت الاسلام والمسلین سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه وامام جمعه بیرجند ایراد خواهد شد؛ این مراسم را ضبط و وعصر همان روز پخش خواهد کرد.

مدت زمان برنامه 30 دقیقه است و شما هم استانی های عزیز می توانید در روز جمعه ( مورخ 10شهریورماه)، شنونده این برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

 

سال تولید: 1396