رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

سخنرانی عید فطر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سخنرانی عید فطر

 

تهیه کنند گی  سخنرانی عید فطر  را « سید مهدی ابراهیمی   » بر عهده دارند

 

پایان ماه مهمانی خدا ، عید فطر است . در این روز مسلمانان در کنار یکدیگر به نماز می ایستند و به عبادت خداوند متعال می پردازند و کام خویش را با حلاوت ذکر او شیرین می کنند . نماز عید فطر اجتماع بزرگ مسلمانان است که از بعد عبادی ، سیاسی و اجتماعی حائز اهمیت ویژه ای است و مسلمانان با حضور در این نماز چهره پر از عطوفت و مهربانی دین را به دنیا نشان می دهند .

بی تردید نماز عید فطر ، نماد عظمت و شکوه امت اسلامی است و اقامه آن به جماعت و با حضور باشکوه مسلمانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . به ویژه خطبه هایی که پس از اقامه نماز بیان می شود راهگشای زندگی دنیوی و اخروی مسلمان خواهد بود .

این برنامه به ضبط و پخش سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبادی (نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم بیرجند) که به مناسبت عید فطر در محل مصلی المهدی (عج) این شهر برگزار می شود؛ اختصاص دارد.

قبل از پخش سخنرانی گوینده به موضوع کلی سخنرانی که تزکیه نفس پس از یک ماه روزه داری و نزدیک شدن انسان به خدا و پاک شدن از گناهان است؛ اشاره می کند.

      مدت زمان برنامه سخنرانی عید فطر  29 دقیقه است و درروزعید فطر تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 8:30  شنونده  این برنامه باشید.

 

سال تولید: 1397