رونق تولید ملی | جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸

سخنرانی دکتر سرافراز در مراسم افتتاح طرح های فنی و عمرانی صدا و سیمای خراسان جنوبی - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

سخنرانی دکتر سرافراز در مراسم افتتاح طرح های فنی و عمرانی صدا و سیمای خراسان جنوبی

در تاریخ 31 اردیبهشت ماه سال 1394 ، همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسین (ع) ، با حضور دکتر سرافراز رئيس رسانه ملی ، مراسم راه اندازی فرستنده پرقدرت رادیویی بیرجند ، افتتاح پروژه های سیگنال رسانی زمینی تعدادی از ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی ، افتتاح شبکه های دیجیتال در تعدادی از ایستگاه ها و افتتاح سایت مرکزی صدا و سیمای خراسان جنوبی برگزار شد .

در این مراسم که جمعی از مسئولین سازمانی ، نخبگان ، فرهیختگان و مسئولین استانی و همکاران مرکز حضور داشتند ؛ دکتر سرافراز رئيس سازمان صدا و سیما ، بیاناتی ایراد فرمودند .

رئیس سازمان صدا و سیما در این مراسم گفت : ملت ایران در خصوص پایبندی امریکا به توافقات هسته ای با نظرات رهبر معظم انقلاب همراه است

دکتر سرافراز با بیان این مطلب افزود : بر اساس نظر سنجی سازمان صدا و سیما 70 درصد مردم ایران معتقدند که امریکا پایبند به توافق هسته ای نخواهد بود که همین موضوع  بیانگر همراهی ملت ایران با رهبر معظم انقلاب است.

وی گفت : براساس نظر سنجی صدا و سیما 64 درصد مردم موافق بی طرفی صدا و سیما در پخش نشست های مربوط به مذاکرات هسته ای هستند ، حدود 73 درصد مردم با این موافق اند که اگر مذاکرات هسته ای به توافق نرسد غنی سازی هسته ای باید در ایران ادامه یابد، 70 درصد مردم موافق این هستند که در صورت عدم توافق در مذاکرات هسته ای باید واردات کشور برای مبارزه  با توطئه دشمنان کاهش یابد، 75 درصد مردم در این نظر سنجی گفته اند که اگر مذاکرات هسته ای به توافق نرسد علت آن زیاده خواهی آمریکاست. 

رئیس سازمان صدا و سیما افزود : در مذاکرات هسته ای طرف مقابل ایران از همان ابتدا با رویکرد زیاده خواهی و تحقیر ملت ایران کار را اغاز کرد که ایستادگی رهبر معظم انقلاب و بیانات محکم ایشان تاکنون جواب این زیاده خواهی ها را داده است .

دکتر سرافراز همچنین با اشاره به موضوع یمن گفت: عربستان در تجاوز به خاک یمن همچون اسرائیل در فلسطین عمل می کند با این تفاوت که اسرائیل با بهانه سازی رسانه ای اماکن عمومی فلسطین را بمباران می کند اما عربستان بدون دلیل به همه مواضع یمن، زیرساخت ها و مردم مظلومش حمله می کند که با این کار زمینه نابودی خود را فراهم خواهد کرد .

وی با اشاره  به اهمیت طرح های ارتباطات زمینی افزود: دشمن می تواند همواره  با اختلال در ارتباطات ماهواره ای،  ارتباط ایران را با دنیا کم رنگ کند که کشور ما برای خنثی کردن این توطئه دشمنان به دنبال توسعه ارتباطات زمینی به عنوان سیگنال های ارتباطی با جهان است.

رئیس سازمان صدا و سیما موفقیت های مرکز خراسان جنوبی در بخش های خبر ، صدا و سیما را چشمگیر دانست و اظهار امید واری کرد : با بهره بردای از طرح های فنی و عمرانی این مرکز زمینه موفقیت های هر چه بیشتر نیروهای پر تلاش صدا و سیمای خراسان جنوبی فراهم شود .س

دکتر سر افراز مردم خراسان جنوبی را نیز دارای همت بلند ، با انگیزه و پر تلاش و چابک دانست .

Loading the player...