سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

زوج های بازیگر - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

زوج های بازیگر

در بین هنرمندان و از آن جمله بازیگران ایرانی ، کم نیستند کسانی که شریک زندگی خود را از دنیای هنر انتخاب کرده و زندگی مشترک خود را اینگونه رقم زده‌اند .

ازدواج بازیگران اگرچه معمولا خبرهای بسیاری با خود به همراه دارد ، اما همواره یکی از جذاب ‌ترین بخش زندگی آنان است و به ویژه اگر این ازدواج میان دو بازیگر نام آشنا رخ دهد این جذابیت برای مخاطبین دوچندان می شود . به عقیده بسیاری از بازیگرانی که تجربه این نوع ازدواج را داشته اند ؛ درک متقابل طرفین از یکدیگر موجب شده انجام مسئولیت های کاری و مسئولیت های زندگی ، تربیت فرزندان و ... راحت تر شده و این شرایط به بهبود و ارتقاء حرفه ای فعالیت آنها نیز بسیار کمک کرده است .

از جمله بازیگران کشورمان که با یکدیگر ازدواج کرده اند می توان نمونه های ذیل را نام برد : امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش‌خلق ، مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی ، امین زندگانی و همسرش الیکا عبدالرزاقی ، رامبد جوان و همسرش سحر دولتشاهی ، امیر جعفری و همسرش ریما رامین‌فر ، پیمان قاسم‌خانی و همسرش بهاره رهنما ، نیما فلاح و همسرش سحر ولدبیگی ، پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر ، محسن قاضی‌مرادی و همسرش مهوش وقاری ، محمود پاک‌نیت و همسرش مهوش صبرکن ، فرهاد آئیش و همسرش مائده طهماسبی ، فرخ نعمتی و همسرش سهیلا رضوی ، علی مصفا و همسرش لیلا حاتمی ، بهزاد فراهانی و همسرش فهیمه رحیم نیا ، گوهر خیر اندیش و همسرش مرحوم جمشید اسماعیل خانی ، فرشید نوابی و همسرش الهام چرخنده ، گلاب آدینه و همسرش مهدی هاشمی ، رویا تیموریان و همسرش مسعود رایگان ، رامبد شکرابی و همسرش حدیث فولادوند ، نگار عابدی و همسرش هدایت هاشمی و ...