سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

روی پلک شب - روی پلک شب

 

 

روی پلک شب

Loading the player...

«محمدرضا زمانی پور» تهیه کنندگی برنامه «روی پلک شب» را بر عهده دارد و سایر عوامل تولید برنامه نیز عبارتند از:

مجری: ایمان خوشحال

بازیگر طنز: ابوالفضل نخعی زاده

کارگردان تلویزیونی: سید علی اصغر طهماسبی، محمدرضا زمانی پور

تصویربرداران: محمد بهشتی، حسن اکبری، علی شریفی، حسین شریفی نیا

صدابرداران: احسان جعفرزاده، امیر زارعی

نویسنده: محمدرضا زمانی

تدوینگر: وجیهه نخعی نژاد

دستیار تهیه کننده: سعید رضایی

شب هنگام فرصتی است برای اعضای یک خانواده تا لحظات و ساعاتی را برای باهم بودن، سخن گفتن و خندیدن بگذرانند و خستگی روز کاری را از تن بیرون کرده و برای شروعی دوباره در صبح فردا، تجدید قوا نمایند.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) برای لحظات شبانه هم استانی های عزیز، ویژه برنامه ای با عنوان «روی پلک شب» تدارک دیده است. رویکرد اصلی این برنامه "سبک زندگی" است و در طول تولید و پخش برنامه معرفی و ترویج عادات صحیح و نهی از عادات ناپسند (همچون تعارفات بیش از حد، کنکاش در زندگی دیگران و ...) را مورد توجه قرار خواهد داد.

برنامه از دو بخش زنده و ضبطی تشکیل شده است. در بخش زنده در کنار مجری بازیگری طنز حضور دارد که به ایجاد فضای شاد و مفرح کمک خواهد کرد.

همچنین تعدادی نیز مهمان حضور دارند که این مهمانان ترجیحاً از خانواده های موفق و پرجمعیت و از شهرهای مختـلف استـان خواهند بود. در صورت امکان نیز مسابقه زنده برای مدعوین حاضر در برنامه اجرا خواهد شد از بین مهمانان دعوت شده نیز از افرادی که در زمینه ای خاص در استان متمایز شده اند، به عنوان مهمان ویژه استفاده شده و مجری با وی گفتگو خواهد کرد. پیامک های دریافتی از مخاطبین نیز توسط مجری قرائت می شود.

در لابلای بخش زنده آیتم های متنوعی پخش می شود که عبارتند از:

- حرف دل: این آیتم بخش آغازین برنامه است و در آن دغدغه های فرهنگی و معضلات اجتماعی در قالب صدای ذهنی افراد مختلف مطرح می شود.  

- گزارش (تعداد سه برنامه در هفته): در این بخش، نریتور به همراه عکس، موشن گرافیک و کلیپ آرت، سؤالی را در ارتباط با موضوع اصلی برنامه مطرح می کند. سپس نظرات تعدادی از مردم در این خصوص در قالب گزارش پخش شده و در انتها جمع بندی موضوع با استفاده از نریشن و تصاویر گرافیکی انجام خواهد شد.

- ترانه: در هر برنامه ترانه ای زیبا و جذاب به همراه تصویرگذاری مناسب پخش خواهد شد.

- گردشگری و سفر(تعداد سه برنامه در هفته): در این بخش به منظور پرداخت به مسائل مربوط به سفر و معرفی جاذبه های گردشگری استان و نیز تعامل بیشتر با مخاطبان، از آنان خواسته می شود فیلم هایی با موضوعات گردشگری و با گزارشگری کوتاه خودشان به برنامه ارسال کنند تا پخش شود. در پایان به تعدادی از شرکت کنندگان برتر، جایزه ای تعلق خواهد گرفت. 

- از نگاه شما: در این بخش عکس های ارسالی مخاطبان با موضوعات گردشگری افراد در استان، تصاویر خاص از اتفاقات جالب و ... پخش می شود.

- نیایش: بخش پایانی برنامه است که در آن در قالب صدای ذهنی افراد مختلف به راز و نیاز با خداونـد پرداخته می شود.

ویژه برنامه «روی پلک شب» در 73 قسمت 60 دقیقه ای تولید خواهد شد و  پخش آن همزمان با روز عید سعید فطر از تاریخ 5 تیر ماه آغاز شده و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

شما هم استانی های عزیز می توانید راس ساعت 21:00 روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته بیننده این برنامه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) باشید. تکرار برنامه نیز در ساعت 13:10 روز بعد پخش خواهد شد.

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه وزین و زیبای روی پلک شب.در وصف برنامه شما... علی ۱۳۹۶/۰۵/۳ ۱۴:۰۱

علی
برنامه وزین و زیبای روی پلک شب.در وصف برنامه شما هرچه که بگویم باز حق مطلب در پاسداشت زحمات شما نخواهد بود.به رسم ادب از آقایان نخعی و خوشحال بابت ارائه هنر زیبای استان بسیار سپاسگزارم.برای همه هنروران خوب برنامه آرزوی شادابی و مانایی دارم.علی محمدی.تهران.سوم مرداد96
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۳ ۱۴:۰۱