حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۷

رویدادهای ورزشی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رویدادهای ورزشی

Loading the player...

پرداختن به ورزش و ترویج آن در سطح جامعه و به ویژه توجه به ورزش همگانی از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است و موجبات نشاط، امیدآفرینی و سلامت عموم جامعه را فراهم می آورد. ورزش همواره یکی از دغدغه ها و تاکیدات مقام معظم رهبری بوده است؛ به طوری که ایشان می فرمایند: «ما، در ورزش يک راه طولاني در پيش داريم و ورزش چه در بعد همگاني و چه در بعد قهرماني بايد مورد توجه قرار بگيرد».     

از این رو پرداختن به این مهم، در دستور کار شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی قرار گرفته و تولید و پخش ویژه برنامه ای با عنوان «رویدادهای ورزشی» را در دستور کار خود قرار داده است تا با بهره گیری از ظرفیت های رسانه در انتقال پیام، ضمن تشویق همگان و به ویژه جوانان به امر ورزش، رویدادهای ورزشی استان را به صورت هفتگی به سمع و نظر مخاطبان رسانده و نشاط و امید در جامعه را افزایش دهد.

رویکرد اصلی برنامه رویدادهای ورزشی «انعکاس رویدادهای ورزشی هفته و حاشیه های پیرامونی آن» است. مدت زمان هر برنامه 20 دقیقه است و در هر قسمت حداقل به سه رویداد مهم ورزشی استان پرداخته می شود.

تا پایان سال جاری تعداد 20 برنامه «رویدادهای ورزشی» تولید و پخش می شود که شما هم استانی های عزیز می توانید این برنامه را در ساعت 18:35 روز یکشنبه هر هفته از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوارن) مشاهده نمایید. تکرار برنامه نیز در ساعت 20:30 روز سه شنبه پخش خواهد شد.

سال تولید: 1395

تهیه کنندگی برنامه را «سیدعلی اصغر طهماسبی پاشا» بر عهده دارد و سایر عوامل تولید نیز عبارتند از:

گزارشگر: عارف عابدینی

تصویربرداران: حسین شریفی نیا

صدابردار : ام البنین عنایتی

تدوینگر : سودابه هنرمندفرد