جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

رویدادهای ورزشی (2) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رویدادهای ورزشی (2)

Loading the player...

پرداختن به ورزش و ترویج آن در سطح جامعه و به ویژه توجه به ورزش همگانی از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است و موجبات نشاط ، امیدآفرینی و سلامت عموم جامعه را فراهم می آورد ؛ همچنان که مقام معظم رهبری نیز در ديدار با اقشار مختلف مردم در تاریخ 1393/02/06 فرمودند : « جسم انسان بدون ورزش ، ضعيف و لاغر و بى‌قدرت خواهد بود . هرکسى باشيد ، هرچه بنيه‌ى قوى و نيرومند داشته باشيد ، اگر ورزش نکرديد و خورديد و خوابيديد ، بدن ضعيف مى‌ماند . » امر ورزش همواره یکی از دغدغه ها و تاکیدات مقام معظم رهبری بوده است ؛ به طوری که خطاب به مسئولان نظام بارها بر این مورد تاکید نموده و فرمودند : « وظيفه اصلى دولت و مسؤولان ورزش کشور اين است که اشتياق به ورزش و روح ورزشکارى و ورزش‌خواهى را در مردم زنده کنند . » ( دیدار با روسای فدراسیون های ورزشی انقلاب مورخ 1393/08/12)

از این رو این مهم ، در دستور کار سیمای استان قرار گرفت تا با بهره گیری از ظرفیت های رسانه در انتقال پیام و تولید برنامه « رویدادهای ورزشی » ، ضمن تشویق همگان و به ویژه جوانان به امر ورزش ، افزایش انگیزه برای ورزش ، نرمش و تحرکات سالم جسمی و دانش افزایی درباره ورزش های مفید و مناسب ، رویدادهای ورزشی استان را به صورت هفتگی به سمع و نظر مخاطبان رسانده و نشاط و امید آفرینی در سطح عموم جامعه ترویج دهد .

در این برنامه حداقل به دو رویداد مهم ورزشی استان پرداخته می شود و حاشیه های پیرامونی این رویدادها نیز به تصویر کشیده می شود . همچنین در به موضوعات پیرامونی ورزش همچون تاثیر تغذیه بر ورزش نیز پرداخته خواهد شد .

برنامه « رویدادهای ورزشی » هر هفته به مدت 20 دقیقه تولید و در ساعت 22:30 روزهای شنبه از سیمای خراسان جنوبی ( شبکه خاوارن ) پخش می شود .

تکرار برنامه نیز در روزهای یکشنبه بعد از خبر ساعت 20:00 و روزهای چهارشنبه راس ساعت17:00 از سیمای استانی پخش خواهد شد .

سال تولید: 1393

تهیه کننده : سید علی اصغر طهماسبی

دستیار تهیه کننده : علیرضا حجی پور

گزارشگر : عارف عابدینی

تصویربردار : سید علی اصغر طهماسبی

صدابردار : ام البنین عنایتی / سید علی اصغر طهماسبی

تدوینگر : ام البنین عنایتی