جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

رویدادهای ورزشی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رویدادهای ورزشی

Loading the player...

توجه به ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان همه اقشار جامعه، به دلیل آثار سودمندی است که لازم و حیاتی است. ورزش بر جنبه ‏های گوناگون فرد اثر می گذارد. حرکات ورزشی، از یک سو قدرت و توانایی جسمانی ورزشکار را افزایش می‏ دهد و از سوی دیگر  باعث سلامت بدن انسان می‏ شود. ورزش به تعادل جسم و جان آدمی می‏ انجامد و با ورزش، انسان از روحی با نشاط برخوردار می‏ شود و روح با نشاط، بدن را سرشار از طراوت و شادابی می‏ سازد و البته بدن سالم هم، روح و جان را در دست‏یابی به مدارج کمال یاری می‏ رساند و خلاصه اینکه فرد سالم ، جامعه سالم و بانشاط می سازد .

ورزش همواره یکی از دغدغه ها و تاکیدات مقام معظم رهبری بوده است ؛ به طوری که ایشان می فرمایند : « ما، در ورزش يک راه طولاني در پيش داريم و ورزش چه در بعد همگاني و چه در بعد قهرماني بايد مورد توجه قرار بگيرد » .     

از این رو شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی اقدام به تولید و پخش برنامه ویژه ای با عنوان « رویدادهای ورزشی » نمود تا با بهره گیری از ظرفیت های رسانه در انتقال پیام ، ضمن تشویق همگان و به ویژه جوانان به امر ورزش ، رویدادهای ورزشی استان را به صورت هفتگی به سمع و نظر مخاطبان رسانده و نشاط و امید در جامعه را افزایش دهد .

رویکرد اصلی برنامه رویدادهای ورزشی « انعکاس رویدادهای ورزشی هفته و حاشیه های پیرامونی آن » است . مدت زمان هر برنامه 20 دقیقه است و در هر قسمت حداقل به دو رویداد مهم ورزشی استان پرداخته می شود و حاشیه های پیرامونی این رویدادها را منعکس می گردد . همچنین به موضوعات پیرامونی ورزش همچون تاثیر تغذیه بر ورزش نیز پرداخته می شود .

برنامه « رویدادهای ورزشی » در ساعت 22:30 روزهای شنبه و یکشنبه هر هفته از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوارن ) پخش می شود .

تکرار این برنامه ها نیز ساعت 16:15 روز بعد خواهد بود .

سال تولید: 1394

تهیه کننده برنامه « سید علی اصغر طهماسبی » است و سایر عوامل تولید نیز عبارتند از :

مجری گزارشگر : عارف عابدینی

تصویربردار : سید علی اصغر طهماسبی

صدابردار : ام البنین عنایتی

تدوینگر : سید علی اصغر طهماسبی