سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

رونمایی از کتاب پرواز از تی فور در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از کتاب پرواز از تی فور در بیرجند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، تی فور، نام پایگاهی هوایی در استان حمص سوریه است که شهید بصیری پورونمایی از کتاب پرواز از تی فور در بیرجندر برای مقابله با گروه تروریستی داعش و دیگر گروه‌های الحادی در آن خدمت می کرد، این پایگاه در حمله موشکی هواپیما‌های رژیم سفاک اسرائیل در بامداد ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ هدف قرار گرفت و منجر به شهادت شهید مرتضی بصیری پور و ۶ تن از همرزمانش در تیم پروازی پهپاد سپاه شد.
نماینده، ولی فقیه در هوافضای خراسان جنوبی در آیین رونمایی از کتاب پرواز از تی فور گفت: انقلاب اسلامی ایران سنگر‌های کلیدی دنیا را با وجود و حضور هسته‌های مقاومت و بیداری مستضعفان عالم، به یاری الهی یکی پس از دیگری فتح می کند.
حجت الاسلام وافی افزود: رزمندگان اسلام همچنان با امید به خدا در راه تداوم این انقلاب پیشتازند به طوری که دشمنان ایران اسلامی که در هشت سال دفاع مقدس کشورمان را تنها گذاشتند، اکنون از ایران کمک می خواهند.
وی با اشاره به اقدامات جهادگرانه دلیرمردانه سپاه در برابر گردن کشان داعش، گفت: ثمره این جهاد و اخلاص قطعأ شهادت است، که شهید بصیری پور به عنوان یک مجاهد دلیر طعم شیرین شهادت را چشید.