جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

روز پرکار استاندار خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

روز پرکار استاندار خراسان جنوبی

امروز استاندار 3 دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر و روستا، برادران اهل تسنن و اعضای انجمن اسلامي مدرسين دانشگاه هاي استان داشت.

آقای خدمتگزار در نشست شوراي اسلامي استان گفت: اميد است در سال حماسه سياسي و اقتصادي، اعضاي شوارها بتوانند از تمام توان و ظرفيت خود برای عمران و آباداني شهر و روستا و پيگيري مستمر خواسته هاي مردم استفاده كنند.

در این نشست آقایان عاصفي و مقدس به عنوان نمایندگان شورای اسلامی استان به شوراي عالي استان ها معرفی شدند وآقای قرائي به عنوان رئيس شورای اسلامی استان، معرفی شد.

استاندار همچنین در ديدار جمعي از برادران اهل تسنن استان گفت: تمام موفقیتهای ایران اسلامی ،در سايه وحدت و همدلي به دست آمده است.

آقای خدمتگزار افزود: برادران اهل تسنن مرزباناني امين و وفادار به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايرانند كه برای توسعه امنيت پايدار تلاش می کنند و حضور آنان نقطه قوت برای کشور است.

وی با اشاره به توافق هسته ای ایران با گروه 1+5 گفت: اينكه امروز دنيا حقوق هسته اي ايران را به رسميت مي شناسد به برکت وحدتي است كه در بين قشر های مختلف مردم وجود دارد.

همچنین مولوی فاروقی یکی از علمای اهل تسنن  استان هم در این دیدار با بیان اینکه وحدت شیعه و سنی دراستان خراسان جنوبی یک الگو  در کشور است گفت: همچنان که در 8 سال دفاع مقدس و همچنین عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی حضور فعال داشته ایم اکنون نیز برای اعتدال ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .

مولوی عبداللهی از علمای اهل تسنن درمیان هم به رسمیت شناختن حق هسته ای ایران را پیروزی بزرگ ملت ایران عنوان کرد و گفت: این پیروزی عزت و اقتدار را برای ایران به ارمغان آورد.

همچنین استاندار در ديدار اعضای انجمن اسلامي مدرسين دانشگاه هاي استان با بيان اينكه دانشگاه ها به عنوان يك بازوي اجرايي مي توانند به توسعه استان کمک کنند گفت: دستگاه هاي اجرايي استان از پتانسیلهای پژوهشی دانشگاهها و موسسات آموزشی عالی  در اجرای طرح های مختلف کمک بگیرند

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکزخراسان جنوبی