جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

روز قدس روز رهایی - نمایش محتوای خبر

 

 

روز قدس روز رهایی

روز قدس روز رهایی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، "روز اسلام " عنوان ویژه برنامه صدای خاوران است که  به تهیه کنندگی تکتم اعتبار از ساعت 10 روز جمعه 2 اردیبهشت از صدای خاوران به روی آنتن خواهد رفت .

این برنامه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و شناساندن چهره منفور اسرائیل به جهانیان به تهیه و تولید می شود.

این برنامه دارای دو نفر گوینده است که در فضای حماسی و تهییجی به بیان مطالبی درخصوص روز قدس، لزوم حمایت از مردم فلسطین و اهمیت این روز در وحدت مسلمانان می پردازند.

" روز رهایی " عنوان ویژه برنامه سیمای خاوران  است که هم به مدت  90 دقیقه در روزهای جمعه (روز قدس)و شنبه ( سالروز آزاد سازی خرمشهر) مهمان خانه های هم استانی هاست این برنامه به تهیه کنندگی امید واحدی فر  تهیه و تولید خواهد شد.

گفت و گو در خصوص روند شکل گیری رژیم صهیونستی ، بررسی اهداف این رژیم و هم پیمانانش در ایجاد نا امنی در منطقه و مقابله با دین اسلام ،تاریخ اشغالگری 70 ساله رژیم صهیونیستی ، بررسی سیر مبارزات مردم فلسطین ، موضوع معامله قرن و آثار و پیامدهای آن، نقش جبهه مقاومت در مقابله با توسعه طلبی صهیونیستها ، بررسی برنامه های جبهه صهیونیستی و هم‌ پیمانان آنها در بی ثباتی منطقه ، ظهور داعش و گروههای تکفیری از محور های اصلی گفتگوی مجری و کارشناس و تحلیلی گر مسائل سیاسی و خاورمیانه این برنامه است.

مجری این برنامه آقای مرسل  مالکی است.