جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

روز شکفتن - نمایش محتوای صدا

 

 

روز شکفتن

تهیه کنندگی این برنامه را «تکتم اعتبار» بر عهده دارد.

گویندگان برنامه «الهام خزائلی و مسعود حسنی» خواهند بود.  

نویسنده: فاطمه حسینی فر

گزارشگران «مسعود خسروی، احمد حسینی مقدم، فاطمه برهانی، به همراه خبرنگاران شهرستانها» خواهند بود.

صدابردار: محسن خجسته

«راهپیمایی بیست ‌و دوم بهمن در جهان یک پدیده بی نظیر است؛ هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهرهای بزرگ و کوچک به خود نمی بیند و به یاد ندارد؛ این مخصوص شماست». (بیانات رهبر معظم انقلاب در تاریخ 24 بهمن 1383).

شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی به منظور «گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و انعکاس حضور پرشور و شعور مردم فهیم استان خراسان جنوبی»، ویژه برنامه «روز شکفتن» را به صورت زنده تولید و پخش می کند.

این از ساعت 8:00 الی 11:30 از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی پخش خواهد شد. گویندگان برنامه با شور و نشاط خاصی به تشویق مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن می ­پردازند. درخصوص مسیرهای راهپیمایی و ساعت شروع مراسم اطلاع رسانی می شود. یک نفر از شاعران شعر انقلاب نیز در برنامه حضور داشته و به قرائت اشعار خود می ­پردازد. اجرای زنده موسیقی نیز از دیگر بخش های این ویژه برنامه خواهد بود. از نظرات کارشناسان به صورت موجز و مفید در فواصل مختلف استفاده خواهد شد.

پیام دعوت نماینده محترم ولی فقیه در استان، امام جمعه محترم بیرجند، استاندار محترم و ائمه جمعه محترم شهرستانهای استان نیز در همان ساعات اولیه برنامه پخش خواهد شد.

پس از آغاز مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در بیرجند و سایر شهرستانهای استان، گزارش هایی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی پخش خواهد شد. به طوری که گزارشگرانی که در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در بیرجند مستقر هستند، به انعکاس شور و اشتیاق و حضور آحاد مردم در راهپیمایی پرداخته و با اقشار مختلف مردم از جمله کارگران، ورزشکاران، دانشگاهیان، زنان، کودکان، عشایر و ... مصاحبه می کنند. همچنین با خبرنگاران آزاد شهرستانها و خبرنگاران افتخاری نیز ارتباط تلفنی برقرار شده و آنها نیز به انعکاس حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن خواهند پرداخت.

استفاده از موسیقی ­های حماسی و میهنی، بسته های صوتی، سخنان حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب نیز از جمله بخش های برنامه است.

مخاطبان برنامه از طریق تلفن و پیامک با برنامه در ارتباط خواهند بود . اجرای زنده سرودهای حماسی و ملی و میهنی نیز در برنامه پیش بینی شده است.

ضمنا مراسم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در روز 22 بهمن نیز به صورت زنده از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی پخش خواهد شد.

سال تولید: 1395