جهش تولید | دوشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۹

روز شکفتن - نمایش محتوای صدا

 

 

روز شکفتن

Loading the player...
روز شکفتن

بیست و دوم بهمن در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی، برای ملت ایران صورت عملی و تحقق خارجی گرفت. (بیانات رهبر معظم انقلاب، 4 بهمن 1368 )

شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی به منظور «گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و انعکاس حضور پرشور و شعور مردم فهیم استان خراسان جنوبی»، ویژه برنامه «روز شکفتن» را به صورت زنده تولید و پخش می کند.

این برنامه به مدت 4 ساعت تولید و از ساعت 7:30 الی 11:30 از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی پخش خواهد شد. گویندگان برنامه با شور و نشاط خاصی به تشویق مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن می ­پردازند و کارشناسان برنامه نیز در استودیو حضور داشته و به بیان اهمیت راهپیمایی 22 بهمن و خلق حماسه­ای دیگر می پردازند.

درخصوص مسیرهای راهپیمایی و ساعت شروع مراسم اطلاع رسانی می شود. یک نفر از شاعران شعر انقلاب نیز در برنامه حضور داشته و به قرائت اشعار خود می ­پردازد. اجرای زنده موسیقی نیز از دیگر بخش های این ویژه برنامه خواهد بود.

پس از آغاز مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در بیرجند و سایر شهرستانهای استان، گزارش هایی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی پخش خواهد شد. به طوری که گزارشگرانی که در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در بیرجند مستقر هستند، به انعکاس شور و اشتیاق و حضور آحاد مردم در راهپیمایی پرداخته و با اقشار مختلف مردم از جمله کارگران، ورزشکاران، دانشگاهیان، زنان، کودکان، عشایر و ... مصاحبه می کنند. همچنین با خبرنگاران آزاد شهرستانها نیز ارتباط تلفنی برقرار شده و آنها نیز به انعکاس حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن خواهند پرداخت.

مخاطبان برنامه از طریق تلفن و پیامک با برنامه در ارتباط خواهند بود . اجرای زنده سرودهای حماسی و ملی و میهنی نیز در برنامه پیش بینی شده است.

استفاده از موسیقی ­های حماسی و میهنی ، بسته های صوتی، سخنان حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب نیز از جمله بخش های برنامه است.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی این برنامه را «تکتم اعتبار» بر عهده دارد . گویندگان برنامه « الهام خزائلی و مسعود حسنی » خواهند بود. سایر عوامل گروه تولید نیز به شرح ذیل است :

دستیار تهیه : احمد حسینی مقدم

نویسنده : فاطمه حسینی فر

 گزارشگران : مسعود خسروی، فاطمه زهرا روزی، سید مهدی ابراهیمی، به همراه گزارشگران آزاد شهرستانها

صدابرداران : محمدحسین برهانی، مهدی امیرآبادیزاده