جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

روز رهایی - نمایش محتوای صدا

 

 

روز رهایی

 

تهیه کنند گی   روزرهایی را « تکتم اعتبار   » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گویندگان  : مسعود حسنی والهام خزائلی   

نویسنده  :زهرا بهروزی فر

گزارشگران :فاطمه زهرا روزی وسید مهدی ابراهیمی

صدابردار : نبی ال.. نبی پور

«روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت هایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند. (صحیفه حضرت امام خمینی (ره)، جلد 9،ص 276).

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هر سال که از سوی امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی ایران با هدف حمایت از انقلاب ملت مظلوم فلسطین «روز قدس»نامگذاری شد.

به منظور «حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات صهیونیست ها، تشویق مردم استان به حضور در راهپیمایی روز قدس و انعکاس حضور باشکوه آنان در این مراسم»، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ویژه برنامه «و اینک فلسطین» را در روز جهانی قدس (جمعه- مورخ 18 خرداد) به صورت زنده و مستقیم تقدیم هم استانی های عزیز خواهد کرد.

ایران اسلامی نیز در لبیک گویی به حضرت امام(ره) همزمان با سایر ملتهای مسلمان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان آزادی قدس شریف را با راهپیمایی خود فریاد می‌زنند. "

برنامه دارای یک گوینده آقا و یک گوینده خانم است که در فضایی حماسی و تهییجی مطالبی درخصوص روز قدس، لزوم حمایت از مردم فلسطین و اهمیت این روز در وحدت مسلمانان بیان می کنند.

سایر بخش های برنامه به شرح ذیل است:  

-آرم برنامه : با بهره گیری از موسیقی حماسی تولید خواهد شد.

- کارشناسی : دو کارشناس در برنامه حضور یافته و به تحلیل وقایع سیاسی دوران معاصر در رابطه با فلسطین و لزوم حمایت از این کشور می پردازد. 

- گزارش : برنامه دو گزارشگر (یک خانم و یک آقا) دارد که در سطح شهر بیرجند به مصاحبه با اقشار مختلف در مسیرهای راهپیمایی می پردازند. همچنین خبرنگاران شهرستانهـا نیز به صورت تلفنی به انعکـاس مراسم راهپیمـایی روز جهـانی قدس در شهرستـان ها می پردازند.

- پخش پیام نماینده محترم ولی فقیه در استان و استاندار محترم: پیام نماینده محترم ولی فقیه در استان و استاندار محترم با موضوع "دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس" پخش می شود.

- مصاحبه با ائمه جمعه محترم شهرستانها: پیام ائمه جمعه محترم شهرستانها با موضوع "دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس" پخش می شود.

- بسته صوتی: دو بسته صوتی در برنامه تولید و پخش خواهد شد.

- برقراری ارتباط با سایر مراکز استانها: گزارشگران با شبکه های سراسری و استانی ارتباط هایی برقرار خواهند کرد. در صورت امکان، ارتباط استودیو به استودیو با سایر شبکه ها برقرار خواهد شد.

- اجرای زنده موسیقی: در صورت امکان موسیقی محلی یا پاپ به صورت زنده در برنامه پیش بینی می شود.

- سخنرانی: مراسم سخنرانی روز قدس به صورت زنده یا ضبطی پخش خواهد شد.

- تلفن ها و پیامک ها : در فواصل برنامه تلفن ها و پیامک های مردمی با هدف حمایت از مردم فلسطین و شرکت در راهپیمایی روز قدس پخش می شود.

- سرودها و ترانه ها : سرودها و ترانه های حماسی با محوریت روز قدس در فواصل برنامه پخش می شود.

- موسیقی بیکلام : متناسب با فضای برنامه پخش خواهد شد.

- آنونس : آنونس های تهییجی از همان دقایق آغازین در فواصل برنامه پخش می شود.

- مسابقه تلفنی : مسابقه تلفنی در برنامه پیش بینی خواهد شد. در برنامه دو جایزه پیش بینی می شود که یکی برای شرکت کنندگان در مسابقه برنامه روز رهایی و یکی برای تصاویر ارسالی به رادیونما خواهد بود.

مدت زمان برنامه روزرهایی  210 دقیقه است و روز جمعه 18/3/97 تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 8:30صبح  شنونده  این برنامه باشید.

سال تولید: 1396