رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

رهنمود های رهبر معظم انقلاب سرلوحه کار مسئولان - نمایش محتوای خبر

 

 

رهنمود های رهبر معظم انقلاب سرلوحه کار مسئولان

خطیب نماز جمعه بیرجند در خطبه های نماز جمعه امروز  با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع مسئولان گفت: توجه به فرهنگ اسلامی در جامعه یکی از مطالبات  رهبری  است و مردم و مسئولان برای جلو گیری از انحرافات فرهنگی باید تلاش کنند تا فرهنگ اسلام و اهل بیت در جامعه بیش از پیش احیا شود .

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان همچنین با اشاره به تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب  گفت:همه مسئولان باید تلاش کنند اقتصاد کشور را از وابستگی  به نفت جدا کنند و مردم هم وظیفه دارند فرهنگ قرآن و اهل بیت و صرفه جویی را الگوی مصرف  قرار دهند.

امام جمعه بیرجند در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تقارن نوروز با ایام فاطمیه حفظ شان حضرت فاطمه (س) را یاد آور شد و خطاب به عزاداران بی بی دوعالم گفت : عزاداران در مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) این مراسم را به بهترین نحو برگزارکنند.

خطیب جمعه بیرجند در پایان سخنانش به جلسه با شهردار و شورای شهر مشهد اشاره کرد و گفت: قرار است هر استان یک مجتمع تفریحی با ظرفیت  1000 تخت در مشهد مقدس احداث کند تا زائران علی بن موسی الرضا (ع) مشکلی در اقامت در مشهدمقدس نداشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی همچنین مناسبت های 22 اسفند روز شهدا ، 24 اسفند سالروز انتخابات اولین دوره مجلس شورای اسلامی ، 25 اسفند سالروز بمباران حلبچه در سال 66 و 26 اسفند سالروز ارتحال حاج سید احمد خمینی را گرامی داشت.