جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان خراسان جنوبی: گسترش رویش‌های انقلاب؛ شکست دشمن در تهاجم به معنویات - نمایش محتوای خبر

 

 

رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان خراسان جنوبی: گسترش رویش‌های انقلاب؛ شکست دشمن در تهاجم به معنویات

 

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار دست اندرکاران همایش ملی شهدای خراسان جنوبی که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود امروز در حسینیه جماران در بیرجند منتشر شد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار، استان خراسان جنوبی را استانی مومن خیز و عالم پرور خواندند و با تجلیل از سابقه حضور پرشور و موثر مردم این استان در نهضت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گفتند: امروز بزرگداشت شهیدان از بهترین و شریف‌ترین کارهاست و کشور به آن احتیاج دارد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار، استان خراسان جنوبی را استانی مومن خیز و عالم پرور خواندند و با تجلیل از سابقه حضور پرشور و موثر مردم این استان در نهضت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گفتند: امروز بزرگداشت شهیدان از بهترین و شریف‌ترین کارهاست و کشور به آن احتیاج دارد.

رهبر انقلاب اسلامی، با اشاره به تهاجم خطیر دشمنان در مسائل معنوی، افزودند: البته رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت شکست خواهد خورد.
ایشان با تاکید بر لزوم برگزاری با کیفیت بزرگداشت شهیدان و ثبت و ضبط خاطرات و شرح احوال آنان، گفتند: شهیدان عزیز در زمان حیاتشان با جان خود وارد میدان دفاع شدند و امروز با هویت و معنویت خود از کشور و اسلام دفاع می‌کنند، بنابراین دفاع مقدس تمام شدنی نیست و یک حقیقت  در حال پیشرفت است.  

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی