جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

رسول آفتاب - نمایش محتوای صدا

 

 

رسول آفتاب

Loading the player...
رسول آفتاب

به مناسبت فرا رسیدن 27 رجب ، سالروز بعثت نبی مکرم اسلام ، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) ، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ویژه برنامه رادیویی « رسول آفتاب » را تدارک دیده است .

ویژه برنامه « رسول آفتاب » به مدت 90 دقیقه ، به صورت زنده تولید و پخش خواهد شد و رویکرد اصلی آن پرداخت به « فلسفه مبعث که همانا ترویج مکارم اخلاقی در جامعه است » می باشد .

برنامه دارای فضایی شاد و مفرح است که توسط دو گوینده اجرا می شود . از حضور کارشناسان به صورت زنده تلفنی یا ضبطی در برنامه استفاده خواهد شد و با ایشان پیرامون موضوعاتی همچون بعثت ، اخلاق محمدی ، نقش دین در سعادت انسان و ... صحبت می شود . دو بخش نمایش شامل یک نمایش طنز و یک نمایش روایی تاریخی ، با موضوعات اخلاق در زندگی ، رخدادهای زمان بعثت پیامبر اسلام ، اسلام و سعادت در زندگی و ... در برنامه پیش بینی شده است .

شعرخوانی مرحوم استاد فرزین با موضوع مبعث ، تهیه گزارش از اماکن مذهبی ، اماکن برپایی جشن و سرور و انجام گفتگوهای مردمی و نیز پخش صحبت های کوتاه مردم درباره مبعث حضرت رسول و آثار آن ، اخلاق ، مهربانی و .... از دیگر بخش های برنامه است .

با آستان مقدس امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) شهرستان طبس ، شهرهای قم و مشهد مقدس و خبرنگاران شهرستان های خراسان جنوبی ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد .

پخش موسیقی های باکلام و بی کلام مناسبتی ، برگزاری مسابقه ویژه مخاطبان به صورت تلفنی و پیامکی و پخش تلفن ها و پیامک های شنوندگان نیز چاشنی بخش برنامه خواهد بود .

ویژه برنامه« رسول آفتاب » در ساعت 18:00 روز شنبه ( مورخ 26 اردیبهشت ماه ) ، از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ( خاوران ) پخش خواهد شد .

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی این ویژه برنامه را « علی جعفری جم » بر عهده دارد و سایر عوامل گروه تولید برنامه عبارتند از :

- گویندگان : فرنود فولادی ، سیده سارا موسوی

-گزارشگر : سید مهدی ابراهیمی ، فاطمه برهانی

- نویسنده : فاطمه حسینی فر

- صدابردار : نبی الله نبی پور