سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رزمایش مدافعان ولایت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رزمایش مدافعان ولایت

Loading the player...

« ولایت فقیه مترقی ترین اصول قانون اساسی است » و همچنان که حضرت امام خمینی (ره) فرموده اند : « پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد  » ؛ ولایتمداری ضامن بقاء و پیشرفت مملکت خواهد بود .

رزمایش مدافعان ولایت با هدف نمایش توان و آمادگی بسیج در شهرستانهای مختلف استان خراسان جنوبی و از جمله شهرستان قائن برگزار شد و حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی ، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری نیز در جمع بسیجیان شرکت کننده در این رزمایش سخنرانی کردند که محور اصلی صحبت های ایشان « ولایت و ولایتمداری » بود .

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ( خاوران ) نیز به منظور بهره برداری هر چه بیشتر عموم مخاطبان استان از مطالب مطرح شده ، اقدام به ضبط و پخش این سخنرانی نمود .

مدت زمان این ویژه برنامه 20 دقیقه است که به پخش گزیده ای از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی ، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در جمع بسیجیان شهرستان قائن  اختصاص خواهد داشت .همچنین گوشه هایی از اجرای این رزمایش نیز به تصویر کشیده شد .

ویژه برنامه « رزمایش مدافعان ولایت » در ساعت 22:40 روز دوشنبه ( مورخ 18 اسفند ماه ) از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی پخش خواهد شد . بازپخش برنامه نیز ساعت 16:50 روز بعد خواهد بود .

سال تولید: 1393

تهیه کنندگی این برنامه را « مهدی مودی » بر عهده داشته است . سایر عوامل برنامه نیز عبارتند از :

تصویربرداران :  حسین شریفی نیا ، مهدی مودی

تدوینگر : سودابه هنرمند فر