سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

راه برون رفت از مشکلات در کشور اقتصاد مقاومتی است - نمایش محتوای خبر

 

 

راه برون رفت از مشکلات در کشور اقتصاد مقاومتی است

راه برون رفت از مشکلات در کشور تکیه بر اقتصاد مقاومتی است .

سردار نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در مراسم معارفه فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: کشورمان باید به مرحله ای برسد که در برابر تکان های اقتصادی جهان، پایدار بماند و به سمت ثبات اقتصادی پیش رود.

سردار نقدی با بیان این که التماس کردن برای دلار با اقتصاد مقاومتی هم خوانی ندارد گفت: اقتصاد کشور ما، نباید منتظر دلار بماند چرا که سایر کشورها، به دنبال جدایی از وابستگی به دلار هستند.  

وی با بیان این که برخی ها در کشور، پا را از اعطای امتیازات هسته ای فراتر گذاشته اند گفت: آمریکایی ها در قضیه برجام سیری ناپذیرند و به دنبال خرید نفت ایران با قیمت پایین هستند.

سردار نقدی افزود: متاسفانه افرادی در کشور هستند که برای رضایت آمریکایی ها، قصد دارند نفت را ارزان به آن ها عرضه کنند که این درست نیست.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در بخشی دیگری از سخنان خود به کسب رتبه اول خراسان جنوبی در پایبندی به ارزش ها برای هفتمین سال اشاره کرد و گفت: پایبندی مردم خراسان جنوبی به ارزش ها، سبب شده است این استان از امنیت صددرصدی برخوردار شود.

سردار نقدی با بیان اینکه این استان در کشور باید به الگو تبدیل شود گفت: مردم خراسان جنوبی با وجود خشکسالی های پی در پی با حفظ ارزش های اخلاقی و اسلامی، تلاش می کنند با مشارکت در عرصه تولید، بر مشکلات شان فائق آیند.

گفتنی است در این مراسم سرهنگ علی قاسمی به عنوان فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی معرفی و از خدمات سردار سید هاشم غیاثی تجلیل شد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی