جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

راه اندازی 11 بیمارستان نیروهای مسلح در کشور تا سال 95 - نمایش محتوای خبر

 

 

راه اندازی 11 بیمارستان نیروهای مسلح در کشور تا سال 95

11 بیمارستان نیروهای مسلح تا سال 95 در کشور راه اندازی می شود.

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح امروز در حاشیه مراسم افتتاح مجتمع بهداشتی و درمانی شهدای بیرجند در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت:11 بیمارستان هم اکنون در حوزه بهداشت و درمان نیروهای مسلح در کشور در حال ساخت است که از این تعداد 5 بیمارستان متعلق به سپاه پاسداران ،  4 بیمارستان متعلق به ارتش و 2 بیمارستان دیگر نیز مربوط به نیروی انتظامی است.

سردار فتحیان افزود: بیمارستان الغدیر تبریز آخرین طرح افتتاح شده سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح  بود که دیماه امسال به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه مجتمع بهداشتی و درمانی شهدای بیرجند،چهلمین مجتمع بهداشتی سپاه پاسداران در کشور است گفت: این مجتمع برای تجهیز به 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد که تجهیز آن در اولویت سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی نیز در این مراسم از راه اندازی بخشهای رادیولوژی،فیزیوتراپی و تکمیل آزمایشگاه مجتمع بهداشتی و درمانی شهدای بیرجند تا نیمه نخست سال آینده خبر داد.

مجتمع بهداشتی و درمانی شهدای بیرجند دارای سه طبقه با زیر بنای 3 هزار و 100 متر مربع است که در آن خدمات تخصصی و فوق تخصصی شامل دندانپزشکی،سونوگرافی،زنان و زایمان ، اورژانس و خدمات آزمایشگاهی با تعرفه دولتی ارائه می شود.

برای راه اندازی این مجتمع 2 میلیارد و 700 میلیون تومان هزینه شده است.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی