جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

راه اندازی سامانه پیامکی مشترکان گاز خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

راه اندازی سامانه پیامکی مشترکان گاز خراسان جنوبی

سامانه پیامکی مشترکان گاز خراسان جنوبی راه اندازی شد

سامانه پیامکی مشترکان گاز خراسان جنوبی راه اندازی شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان در آیین افتتاح این سامانه گفت: با راه اندازی این سامانه، مشترکان گاز در بیشتر نقاط استان می توانند از خدمات پیامکی صورتحساب گاز به صورت رایگان بهره مند شوند و آن دسته از مشترکان که به هر علتی دسترسی به آخرین قبض گاز خود را ندارند بدون مراجعه به ادارات گاز شهرستانهاي استان و نيز دفاتر پیشخوان دولت می توانند از صورتحساب گاز واحد مسکونی یا تجاری خود مطلع شوند.
هاشمی افزود: در راستای خدمت رسانی هرچه مطلوب تر، مشترکین گاز استان خراسان جنوبی می توانند برای استعلام آخرین صورتحساب گاز مصرفی خود، ابتدا حرف B و (بدون فاصله) سپس شماره اشتراک 12 رقمی خود را به شماره سامانه 30007657 ارسال کنند.
وی افزود: مشترکین این شرکت برای دریافت خودکار صورتحساب گاز خود به صورت دوره ای نیز باید حرف S و شماره اشتراک 12 رقمی خود را به سامانه 30007657  پیامک کنند که با این اقدام، پس از هر دوره صدور قبض گاز، پیامک اطلاعات قبض به صورت خودکار برای مشترک ارسال می شود.
مدیر عامل شرکت گاز استان  با بیان اینکه نرم افزار تلفن همراه شرکت گاز نیز با امکانات مختلفي از جمله دريافت قبض، پرداخت قبض، اعلام شماره کنتور و چند خدمات دیگر براي مشترکين این شرکت طراحی شده است افزود: مشترکین می توانند با مراجعه به سایت www.nigc-skgc.ir برنامه اندروید مشترکین گاز را دریافت کنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی