جهش تولید | جمعه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

راه اندازی سامانه اندروید مشترکان شرکت گاز خراسان جنوبی برای اولین بار در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

راه اندازی سامانه اندروید مشترکان شرکت گاز خراسان جنوبی برای اولین بار در کشور

سامانه اندروید مشترکان شرکت گاز خراسان جنوبی راه اندازی شد.

سامانه اندروید مشترکان در شرکت گاز برای اولین بار در کشور درخراسان جنوبی راه اندازی شد.

دشتی، مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: برای اولین بار در کشور این سامانه در راستای استفاده از فناوری نوین تکریم ارباب رجوع و کاهش هزینه های مشترکین توسط واحد فناوری اطلاعات این شرکت راه اندازی شده است.

دشتی افزود: این سامانه از طریق وبگاه شرکت گاز استان به آدرس www.nigc-skgc.ir قابل دسترسی و نصب روی تلفن همراه با سیستم عامل اندروید می باشد.

وی با اشاره به رایگان بودن خدمات این سامانه گفت: مشاهده آخرین صورتحساب گاز بهاء مشترکان، مشاهده سابقه قبوض، دریافت پیام اخطار قطع برای مشترکان بخشی از امکانات این سامانه است.

وی در تشریح قابلیت ارسال پیام عدم امکان قرائت و درخواست ثبت شماره کنتور برای مشترک افزود: با بهره گیری از این سامانه، مشترکین در استان از عدم امکان قرائت کنتور خود مطلع شده و می توانند در هر ساعت از شبانه روز و بدون تماس تلفنی، شماره کنتور خود را از طریق این سامانه اعلام نمایند.

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی اظهار کرد: برابر دستورالعمل ها و مقررات فروش گاز طبیعی، در صورت عدم امکان قرائت کنتور طی دو دوره متوالی و عدم ارسال شماره کنتور توسط مشترک به شرکت گاز، ملک خالی از سکنه تلقی شده و جهت حفظ مسائل ایمنی، گاز مشترک قطع می شود.

دشتی خاطر نشان کرد: جهت جلوگیری از این موضوع ضمن امکان ارسال شماره کنتور از طریق سامانه، امکان ارسال شماره کنتور به تلفن گویای شرکت گاز با شماره 32400540 به صورت شبانه روزی میسر می باشد.

وی پرداخت گاز بهای مصرفی توسط مشترکین را عامل مهمی برای توسعه گاز رسانی و ارتقای سطح خدمات قابل ارائه به مشترکین در سطح استان عنوان کرد و بر پرداخت بدهی گاز بهای مشترکین در بخش های مختلف تاکید کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی