رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

راهپیمایی 22 بهمن 1395 در بیرجند - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

راهپیمایی 22 بهمن 1395 در بیرجند

Loading the player...

 

حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب در توصیف 22 بهمن می فرمایند: «بیست و دوم بهمن در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی، برای ملت ایران صورت عملی و تحقق خارجی گرفت». (بیانات رهبر معظم انقلاب در تاریخ 4 بهمن 1368).

معظم له در رهنمودهایشان در 24 بهمن سال 1383 نیز فرمودند: «راهپیمایی بیست ‌و دوم بهمن در جهان یک پدیده بی نظیر است؛ هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهرهای بزرگ و کوچک به خود نمی بیند و به یاد ندارد؛ این مخصوص شماست».

ایشان در جایی دیگر در 19 بهمن 1386نیز می فرمایند: «روز ۲۲ بهمن و راهپیمائی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ مظهر اقتدار ملت ایران است؛ مظهر حضور مردمی و اراده و عزم ملی ملت ایران است که مرد و زن و پیر و جوان، در همه‌ی شرائط به خیابان ها می آیند و خودشان را در سرتاسر کشور در مقابل چشم بینندگان قرار می دهند؛ این خیلی باعظمت است».

مردم استان خراسان جنوبی و از جمله شهرستان بیرجند نیز با حضور باشکوه و پرشور خود در مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال، بار دیگر با حضرت امام خمینی (ره)، آرمان های شهدا و انقلاب و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق و بیعتی دوباره نمودند.