رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۸

راهيان نور زمینه ایجاد زیارت با معرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

راهيان نور زمینه ایجاد زیارت با معرفت

راهيان نور يک اصل حرکت بزرگ و ايجاد زمينه برای زيارت با معرفت است.

قاسمی ، مسئول سازمان بسيج دانشجويی خراسان جنوبی درنشست خبری و مطبوعاتی اعزام راهيان نوردانشجويی نوروز 95 گفت: جوانان جامعه امروز با تهديدات بسيار گسترده فرهنگی روبرو هستند که راهيان نور بهترين فرصت برای مقابله با این تهديدات است.

قاسمی افزود: راهيان نور يک حرکت عظيم فرهنگی است که سفرهای نوروزی مقام معظم رهبری به مناطق عملياتی 8 سال دفاع مقدس در جنوب کشور، تکليف را بر همگان روشن کرده است.

وی گفت: يکی از برنامه های موثر فرهنگی واقعيت های دفاع مقدس، رشادت ها و خودگذشتگی های شهدا را به نسل جوان جامعه منتقل می کند که از دغدغه های مهم و مورد توجه رهبری اردوهای راهيان نور می باشد.

وی با بيان اينکه امروز دشمن متوجه مسئله و عمق فرهنگی سازی شده است افزود: دشمن برای تبليغات رسانه ای خود تلاش می کند تا قداست و ارزش فرهنگی اردوهای راهيان نور را دچار خدشه کند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: مقام معظم رهبری در ديدار با مسئولان راهيان نور، ابتکار بازديد از مناطق عملياتی 8 سال دفاع مقدس را يک ابتکار الهی و انقلابی بسيار شايسته در راستای شناساندن اجزاء برجسته حادثه بزرگ و تاريخی دفاع مقدس به مردم ونسل جوان کشور خواندند.

قاسمی افزود: فراموشی و تحريف، دو آسيب و خطر بزرگی است که در کمين هرحادثه بزرگ تاريخی قرار دارد و نخبگان و فرزانگان عرصه دفاع مقدس با شناساندن دقيق راهيان نور که گنجينه فرهنگی است اجازه ندهند تا این حماسه دستخوش تحريف و فراموشی قرار گيرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی