جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

رادیو شب - نمایش محتوای صدا

 

 

رادیو شب

تهیه کنند گی رادیوشب  را « علی جعفری جم »  بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

تهیه کنندگان جانشین: تکتم اعتبار، معصومه اسماعیل زاده ، مهدی امیر آبادی زاده ، احمد حسینی مقدم

گوینده : الهام نیک بین

نویسنده  : منصوره عسگری دشت بیاض

گزارشگر: سید مهدی ابراهیمی

 

در روشنایی روز، کار و تلاش و شغل و رفت و آمد و درآمد، همه و همه ساعات و لحظات ما را می‌بلعند و چارچوب خود را به ما تحمیل می‌کنند.,شب درست مانند لحافی که بر سر شهرها افتاده، آنها را غرق تاریکی می‌کند. واقعیت‌ها را می‌پوشاند و جا را برای رویاها باز می‌کند.

دنیای تکنولوژی‌ هم، به تدریج شب را به قسمت دوست‌داشتنی‌تر زندگی بسیاری از انسانها تبدیل کرده است

«رادیو شب» عنوان برنامه ای است که  ازسال 1393 هر شب (بجز  جمعه ها) از ساعت 22:00لغایت 23:00 به طور زنده از رادیو خراسان جنوبی پخش می شود. این برنامه با هدف ایجاد لحظات آرام بخش شبانه همراه با اطلاع رسانی و با نگاهی به فرهنگ و ادب و هنر پخش می شود. این برنامه دارای بخش های متنوعی است مانند: گفتار گویندگان ، گزارش ، مهمان برنامه، تلفن و پیامک مخاطبان ، داستان، شعر، حکایت و ...

در این برنامه مهمانان مختلفی دعوت می شوند که از اقشار مختلف جامعه هستند مانند اندیشمندان و فرهیختگان ، کسبه، هنرمندان و ... حتی افراد عادی جامعه که زندگی جالب و تجربیات ارزنده ای از زندگی داشتند به برنامه دعوت می شوند. گزارش های برنامه نیز با حس و حال شبانه و به طور زنده از سطح شهر بیرجند (و یا شهرستان های دیگر استان خراسان جنوبی) پخش می شود. این  گزارش ها عموماً از مشاغل شبانه ، جمع های خانوادگی ، شیفت های شب و ... است . موسیقی های آرام بخش و جذاب و همچنین داستان، شعر، حکایت و ... نیز به فضای لطیف برنامه کمک می کند. این برنامه توسط یک  گوینده (خانم) اجرا می شود. همچنین این برنامه در هر شب از ایام هفته یک تهیه کننده مجزا دارد.

مدت زمان برنامه رادیو شب 60 دقیقه است و هر شب (بجز  جمعه ها) تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 22:00به صورت زنده  شنونده  این برنامه باشید.

سال تولید: 1397