سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

رادیو شب - نمایش محتوای صدا

 

 

رادیو شب

 

تهیه کنندگان  : علی جعفری جم، تکتم اعتبار، معصومه اسماعیل زاده ، مهدی امیر آبادی زاده ، احمد حسینی مقدم

نویسنده: منصوره عسگری دشت بیاض

گزارشگر:سید مهدی ابراهیمی

صدابردار: متغیر

گوینده: الهام نیک بین

در روشنایی روز، کار و تلاش و شغل و رفت و آمد و درآمد، همه و همه ساعات و لحظات ما را می‌بلعند و چارچوب خود را به ما تحمیل می‌کنند.,شب درست مانند لحافی که بر سر شهرها افتاده، آنها را غرق تاریکی می‌کند. واقعیت‌ها را می‌پوشاند و جا را برای رویاها باز می‌کند.

دنیای تکنولوژی‌ هم، به تدریج شب را به قسمت دوست‌داشتنی‌تر زندگی بسیاری از انسانها تبدیل کرده است

«رادیو شب» عنوان برنامه ای است که  هر شب (بجز ایام تعطیل) از ساعت 21:30 لغایت 23:00 به طور زنده از رادیو خراسان جنوبی پخش می شود. این برنامه با هدف ایجاد لحظات آرام بخش شبانه همراه با اطلاع رسانی و با نگاهی به فرهنگ و ادب و هنر پخش می شود. این برنامه دارای بخش های متنوعی است مانند: گفتار گویندگان ، گزارش ، مهمان برنامه، تلفن و پیامک مخاطبان ، داستان، شعر، حکایت و ...

در این برنامه مهمانان مختلفی دعوت می شوند که از اقشار مختلف جامعه هستند مانند اندیشمندان و فرهیختگان ، کسبه، هنرمندان و ... حتی افراد عادی جامعه که زندگی جالب و تجربیات ارزنده ای از زندگی داشتند به برنامه دعوت می شوند. گزارش های برنامه نیز با حس و حال شبانه و به طور زنده از سطح شهر بیرجند (و یا شهرستان های دیگر استان خراسان جنوبی) پخش می شود. این  گزارش ها عموماً از مشاغل شبانه ، جمع های خانوادگی ، شیفت های شب و ... است . موسیقی های آرام بخش و جذاب و همچنین داستان، شعر، حکایت و ... نیز به فضای لطیف برنامه کمک می کند. این برنامه توسط یک  گوینده (خانم) اجرا می شود. همچنین این برنامه در هر شب از ایام هفته یک تهیه کننده مجزا دارد.

شما هم استانی های عزیز می توانید برنامه رادیو شب را راس ساعت 21:30 روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته (به جز ایام تعطیل رسمی)، به صورت زنده از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) شنونده باشید.

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ