سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

دیدار مدیر کل صداوسیمای خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیر کل صداوسیمای خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی

همزمان با شروع هفته هنر انقلاب اسلامی، مدیر کل صداوسیمای خراسان جنوبی و جمعی از هنرمندان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار داشتند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، در این دیدار آیت‌الله عبادی نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه بیرجند،خطاب به هنرمندان، گفت: هنر ، امروز موثرترین زبان است و شما هنرمندان سربازان وافسران قرارگاه فرهنگی و فرماندهان جبهه فرهنگی هستید.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه هنر اصلی در انواع و اقسام خودسازی‌ها است زیرا انسان هدفمند آفریده شده است، خاطرنشان کرد: بالاترین هنر، خدایی شدن است و اگر آن صورت گیرد همه چیز مانند علم، مال، سخن، جهاد و خوابیدن زیبا می‌شود لذا این بالاترین هنر است.

وی با اشاره به نقش جبهه فرهنگی در جامعه  گفت: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی امروز بیش از گذشته مورد تهاجم دشمن قرار گرفته و هنرمندان می‌توانند با حضور خود در کنار جبهه فرهنگی به اهداف با ارزشی دست یابند و سعی بر آن داشته باشند که هیچ گونه مساعدتی را از این جبهه دریغ ننمایند.

وی اذعان داشت: تشکیل قرارگاه دفاعی در مقابل تهاجمات دشمن  به صورت فردی احساسات، گفته‌ها و عمل ارزشمند است اما آنچه که موثر است، داشتن یک طرح علمی و کارشناسی می‌باشد.

 در این دیدارعلیرضا آینه دار مدیر کل صداوسیمای خراسان جنوبی با اشاره به نقش پررنگ هنرمندان فرهنگی انقلاب از آنان خواست تا در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و برگزاری کنگره سرداران شهید استان بعنوان دو رویداد بزرگ فرهنگی سال 97 همکاری و مساعدت لازم را داشته و در جهت تهیه و تولید آثار مرتبط با این دو رویداد  مشارکت نمایند.

در ادامه مجید کریمیان رئیس حوزه هنری استان نیز به آمادگی و حضور هنرمندان استان جهت نقش آفرینی پررنگ در برنامه ها اشاره کرد.