رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دیدار مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با مدیرکل مرکز

دیدار مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با مدیرکل مرکز


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این دیدار گفت: به همت و تلاش صدا وسیما  و در راستای برگزاری کنگره ملی 2 هزار شهید استان سال گذشته استان رنگ و بوی شهید و شهادت گرفت و تلاش های بیشماری در این زمینه انجام شد که ستودنی و قابل تقدیر است
دکتر فخر همچنین با اشاره به نزدیک شدن به 5 اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در صحرا طبس گفت: سال گذشته صدا و سیما در برگزاری این مراسم تلاش های داشت که جای تشکر دارد  و امسال هم امیداواریم که با همکاری سایر دستگاه این مراسم به خوبی برگزار شود.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان جشنواره فانوس و برگزاری یادوراره شهدای سادات  را از مهمترین برنامه های اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در ماه های آینده عنوان کرد.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه وظیفه خود می دانیم تا در حوزه ترویج فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت کارکنیم گفت:تلاش می کنیم تا در کنار ترویج این فرهنگ هر سال کارهای ما کیفی تر از سال قبل باشد.
مهندس آینه دار در ادامه  افزود : امسال با توجه به شیطنت ها و دشمنی های آمریکا توجه به مراسم 5 اردیبهشت و تبین آن برای نسل جوان باید جدی تر از سال های گذشته باشد.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی با اشاره به این مطلب که 5 اردیبهشت یک مراسم تنها استانی نیست بلکه یک مراسم ملی است گفت: تمام دستگاه های استانی باید تلاش کنیم تا در کنار هم این مراسم با شکوه برگزار شود.