سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

دیدار مدیر مرکز با همکاران معاونت اطلاعات و برنامه ریزی مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیر مرکز با همکاران معاونت اطلاعات و برنامه ریزی مرکز

 

مدیر کل مرکز به مناسبت روز آمار و برنامه ریزی با همکاران معاونت اطلاعات و برنامه ریزی مرکز دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، علیرضا آینه دار در این نشست صمیمی با اشاره به روز آما ر و برنامه ریزی گفت: روز آمار و برنامه ریزی بهانه است  تا حوزه هایی با این نام پر رنگ شوند و جایگاه آن برای جامعه بشری بیشتر شناخته شود

وی با بیان اینکه حوزه آمار و برنامه ریزی جز حوزه های مهم و حیاتی برای پیشرفت است افزود: اگر برنامه ریزی موفق عمل نکند در اهداف و برنامه های آینده پیشرفت لازم را نخواهیم داشت.

مدیرکل مرکز گفت:آمار و برنامه ریزی درست باعث می شود تصمیم های درست تری بگیریم و و در پی آن برنامه ریزی بهتری داشته باشیم.

آینه دار همچنین افزود : آمار باید متناسب با واقعیت ها باشد نه متناسب با علایق شخصی افراد که خوش بختانه ما از این حیث در مرکز موفق بوده ایم.

وی معاونت اطلاعات و برنامه ریزی مرکزرا از موفق ترین معاونت ها در مجموعه معرفی کرد و گفت: روند کارها در معاونت اطلاعات و برنامه ریزی به نحوه مطلوب و خوبی در حال انجام است و افراد این حوزه اشراف کامل به کار خود دارند.

مدیرکل مرکز در ادامه افزود: معاونت اطلاعات و برنامه ریزی جایگاه ویژه ای در بین معاونت ها دارد.

آینه دار با اشاره به این مطلب که  مدیریت پژوهش یکی از حیاتی ترین مدیریت ها در هر حوزه ای است اظهار داشت: با توجه به تمام کمبود هایی که از حیث نیروی انسانی و امکانات اداری داریم باید جهاد گونه کار کنیم و تلاس می کنیم که کمبود نیروی انسانی در حوزه پژه هش را جبران کنیم.