جهش تولید | چهارشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۹

دیدار مدیر عامل شرکت مخابرات استان با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیر عامل شرکت مخابرات استان با مدیرکل مرکز

دیدار مدیر عامل شرکت مخابرات استان با مدیرکل مرکز

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ، مدیرکل صدا و سیمای استان در دیدار مدیرعامل و معاونان شرکت مخابرات استان ضمن تشکر از همکاری شرکت مخابرات استان برای محیا کردن بستر اینترنت در پوشش مراسم ترتیل خوانی قرآن طبس در ماه مبارک رمضان گفت:پخش زنده برنامه ها از شبکه های سراسری فرصت خوبیست برای معرفی ظرفیت های استان و این مهم جز با همکاری دستگاه های مختلف زیر ساخت مانند مخابرات محیا نمی شود.

آینه در ادامه افزود : صدا و سیما به صورت رایگان به مردم خدمت رسانی می کند و دستگاه هایی مثل شرکت برق و مخابرات با همکاری بیشتر با صدا و سیمای می توانند تکمیل کنند این چرخه رایگان باشند.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان هم با بیان اینکه شرکت مخابرات استان در سال 97 در جمع شاخص های فنی و غیر فنی رتبه نخست کشور را کسب کرد گفت:: ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمت به مردم به کاربسته ایم .

حسن آذر نصری آباد ضمن اعلام آمادگی مخابرات برای همکاری همه جانبه با صدا و سیما گفت : پروژه های ها مرکز را بخاطر مسائل مالی متوقف نکنید ما هر تعاملی که در این زمینه همکاری  با صدا و سیما به عنوان بزرگترین دستگاه فرهنگی کشور نیاز باشد را به کار خواهیم گرفت.

وی همچنین با اشاره به افتخارات صدا و سیمای خراسان جنوبی در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها  گفت: موفقیت صدا و سیما در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها افتخاری برای تمام استان است.