سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۱۳ آذر ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل مرکز با امام جمعه طبس - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز با امام جمعه طبس

به گزارش روابط عموی صدا وسیمای خراسان جنوبی، علیرضا آینه دار در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از برنامه های مذهبی پخش شده از صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: از ابتدای رمضان امسال تا کنون 5 هزار 800 دقیقه برنامه با محتوای دینی و مذهبی از صدا و سیمای خراسان جنوبی پخش شده  که 3 هزار 800 دقیقه آنها از شبکه های سراسری نیز پوشش داده شده است .

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی با اشاره به پخش مراسم ترتیل خوانی قرآن از صدا وسیما گفت: یکی از برنامه های شاخص مذهبی صدا وسیما  همین مراسم جز خوانی قرآن است که امسال از شبکه دو ،مستند و شبکه شما هم پخش می شود و کیفیت این برنامه تحسین مدیر شبکه دو سیما را به همراه داشته است.

وی همچنین افزود این برنامه سال کذشته نیز مورد تحسین ویژه رئیس سازمان قرار گرفت.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی با اشاره به اینکه به دنبال کیفی سازی برنامه ها هستیم گفت: در دنیای رقابت رسانه ها  تلاش می کنیم تا رضایت مخاطب را در اولویت های کاری خود قرار دهیم .

حجت الاسلام محمدی امام جمعه طبس هم در این دیدار با اشاره به صحبت امام خمینی (ره ) که فرمودند صدا و سیما یک دانشگاه عمومی است گفت: صدا وسیما در عرصه جنگ فرهنگی رسالت سختی بر عهده دارد و خداروشکر رسانه ملی در این زمینه خیلی موفق بوده است.

وی همچنین با اشاره به تولیدات خوبی که در زمینه خانواده و جوانان در صدا وسیما انجام شده گفت:امیدواریم این تولیدات در آینده بیشتر و با کیفیت تر شود.