سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

دیدار مدیرعامل ایسنا با مدیرکل مرکز: - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرعامل ایسنا با مدیرکل مرکز:

صحت و امانتداری دو اصل مهم در خبرگزاری ایسنا

دیدار مدیرعامل ایسنا با مدیرکل مرکز:

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ، مدیر عامل ایسنا در طی سفر خود به خراسان جنوبی با مدیرکل مرکز دیدار کرد. علی متقیان در این دیدار گفت: ایسنا به عنوان اولین خبرگزاری غیر دولتی در آذر امسال بیستمین سالگرد تاسیس خود را  جشن می گیرد  و در تمام این سال ها تلاش کرده  ایم تا صحت ،صداقت و امانت داری در خبر را سر لوحه کارهای خود قرار دهیم و در ایسنا با آبرویی مردم بازی نکرده ایم.

علی متقیان با بیان اینکه تلاش کردیم در این سالها دانشجو بودن خود را حفظ کنیم گفت: تمام نیروها و خبرنگاران در ایسنا بعد از آموزش و آشنایی با ادبیات خبری ایسنا از بین دانشجویان علاقمند زیر 25 سال انتخاب می شوند  .

وی در ادامه  گفت: هرچند در جمع آوری خبر از رویه دانشجویی خود استفاده می کنیم اما در دروازبانی خبر ها  از افراد حرفه ای متخصص استفاده کرده ایم.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی هم با بیان اینکه ایسنا از جمله خبرگزاری هایست که با تغییر دولت ها کمتر دچار تغییر می شود  و استقلال رسانه ای خود را حفظ کرده است گفت: هر رسانه ای  می خواهد در حوزه اطلاع رسانی استقلال  و صداقت خود را حفظ کند و این  سرمایه مشترک دو خبرگزاری ایسنا و صدا و سیما است.

آینه دار اعتماد مردم  در کنار صداقت و استقلال  را از سرمایه های یک رسانه عنوان کرد و گفت : یکی از مواردی که رسانه های حرفه ای باید در کنار این تلاش ها انجام دهند توجه به توسعه استان است.

وی در ادامه افزود : با توجه به اینکه  ما استانی کم برخورداری هستیم و باید در عرصه های مختلف برای توسعه این استان تلاش کنیم  این البته با نقد های به جا منصفانه مغایرتی ندارد.