جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

دیدار فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی با مدیر کل صدا و سیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی با مدیر کل صدا و سیمای استان


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ، در این دیدار سردار مسروری ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان عنوان کرد: پیشرفت، ارتقاء و محبوبیت به لحاظ فاخر بودن برنامه های صدا و سیمای استان در جامعه دیده می شود و ما هم به عنوان یک شهروند و سرباز کوچکی از این نظام قدردان زحمات شما و همکاران شما در صدا و سیما هستیم.
فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی در ادامه از تلاش و زحمات کارکنان صدا و سیما در راستای پوشش زحمات و خدمات مرزداران و مرزبانان نیز قدردانی کرد و افزود: حمایت های حضرتعالی چه در هفته نیروی انتظامی و چه در دیگر ایام سال باعث قوت قلب همکاران ما در مرز است.
سردار مسروری در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سربازان جنگ نرم هم گفت: اقدامات که شما در حوزه رسانه انجام می دهید به مراتب مهم تر از جنگ فیزیکی است.
این مقام مسئول مرزبانی استان خراسان جنوبی افزود: الحمد الله با تلاش و زحمات کشیده شده در حوزه امنیت مرزهای استان امروز مرزهای استان خراسان جنوبی از امنیت خوبی برخوردار است و این فراق بال را به ما می دهد تا خدمات رسانی به عشایر و مرزنشینان داشته باشیم.
در ادامه مدیر کل صدا و سیمای استان خراسان جنوبی ضمن قدردانی از حضور فرمانده مرزبانی استان در مرکز صدا و سیما عنوان کرد: هر ساله ایام اربعین حزن و اندوه در جامعه وجود داشت و امسال با توجه به شرایط کرونا این حزن و اندوه دو چندان شده است و همکاران ما در رسانه ملی به عنوان خادمین رسانه ای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) این افتخار را دارد تا در این زمینه پوشش رسانه ای داشته باشد.