جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

دیدار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با مدیرکل مرکز

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، در این دیدار جوینده ضمن ارائه گزارشی از برنامه های طرح توسعه صحن علوی در حرم حضرت علی(ع) که بر عهده خراسان جنوبی است گفت: تلاش می کنیم تا در  ایام اربعین هم بتونی میزبان خوبی برای زائران اباعبدالله الحسین باشیم.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان گفت : رسانه با پرداختن به موضوعات عتبات عالیات و کمک های مردمی می تواند نقش بسیار خوبی در جمع آوری نذورات و خیرات مردم خیر استان برای عتبات عالیات داشته باشد.

وی همچنین اشاره ای به ساخت صحن امام محمد باقر(ع) به عنوان یکی دیگر از برنامه های ستاد بازسازی عتبات عالیات داشت و گفت: این صحن با همکاری سه استان خراسان جنوبی ، قم و فارس در نجف اشرف در حال ساخت است که دبیرخانه ساخت این صحن در خراسان جنوبی است .

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی هم ضمن تشکر از اقدامات عتبات عالیات استان گفت: انصافا مجموعه عتبات عالیات خراسان جنوبی و مردم خیر استان در زمینه بازسازی عتبات عالیات خوش درخشیدند.

آینده دار گفت: تلاش رسانه هم در این است تا بتواند خدمتی ارزنده در جهت ارادت به ائمه اطهار داشته باشد.

وی گفت : تلاش می کنیم تا با توجه به اولویت های رسانه استانی در این کار خیر سهیم و عرض ارادتی به ائمه اطهار داشته باشیم .