رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۸

دیدار دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با نماینده ولی فقیه - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با نماینده ولی فقیه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، نماینده ولی فقیه در استان صبح امروز در دیدار دانشجویان جهادگرآغاز اعزام دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: کار اردویی و جهادی دانشجویان یک حرکت بزرگ و ارزشمند و یک نوع عبادت است و خدمات رسانی به مردم و به ویژه مردم مناطق محروم اجر و ثواب زیادی دارد.

آیت الله عبادی با بیان اینکه مردم را نباید فراموش کنیم، افزود: توفیق و سعادت یار شما شده تا به این مردم محروم خدمت کنید پس در آن زمینه که تخصص دارید خدمت رسانی را انجام دهید.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه امروز چشم همه دنیا به انقلاب اسلامی و ایران است و آثار آن را در شرق و غرب جهان می بینیم، گفت: درگام دوم انقلاب باید نسل جوان با گامهای بلند و استوار همچون ابتدای انقلاب در کنار همه مردم خدمت کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند هم در این دیدار با بیان اینکه امسال این پنجمین اردوی جهادی دانشجویان این دانشگاه است ، گفت: در این اردو که از امروز آغاز می شود، 90 نفر از دانشجویان دختر و پسر رشته های پزشکی گروه جهادی حضرت فاطمه زهرا ( س) به مدت یک هفته به 10 روستای محروم شهرستان سربیشه اعزام خواهند شد.

دهقانی فیروزآبادی افزود: این دانشجویان در زمینه های مختلف فرهنگی، هنری، پزشکی، درمانی، دندانپزشکی و عمرانی به مردم این روستاها خدمات ارائه می کنند.