جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

دیدار استاندار خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار استاندار خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، معتمدیان با اشاره به تدبیر رهبر معظم انقلاب و تعیین جهش تولید به عنواندیدار استاندار خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی شعار سال به تشریح برنامه های استان در راستای تحقق این شعار پرداخت.
استاندار با تأکید بر موفقیت های استان در اجرای پروژه‌ های عام المنفعه در سال گذشته، درخصوص برنامه‌های عمرانی و زیرساختی دستگاه های اجرایی در سال جاری هم توضیحاتی ارائه کرد.
معتمدیان در ادامه از روند اجرای کار در ستاد مدیریت کرونای استان گفت و ضمن قدردانی از همراهی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی، زحمات و هم افزایی اعضای ستاد مقابله با کرونا، دستگاه های اجرایی، کادر درمانی و نیروهای مسلح را در مدیریت بیماری ستود.
وی در ادامه به اقدامات استان در راستای تمکین فرمایش رهبر معظم انقلاب و رسیدگی به آسیب دیدگان از بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: برپایی رزمایش کمک مؤمنانه و مواسات و رزمایش مهربانی از جمله این اقدامات است.
وی افزود: اقدامات خیرین و سپاه انصارالرضاء (ع) و همچنین نهادهای انقلابی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره)، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در این زمینه، جای تقدیر دارد.
استاندار، اصلی ترین اقدام در این زمینه را شناسایی افراد کم برخوردار و تدوین بانک اطلاعاتی جامعی از نیازمندان واقعی عنوان کرد.
معتمدیان تأکید کرد: هدف مهم در اجرای این رزمایش ها که تا پایان ماه مبارک رمضان همچنان ادامه دارد، بهبود وضعیت معیشتی اقشار کم برخوردار استان است.