رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

دیدار استاندار با مدیران و اصحاب رسانه استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار استاندار با مدیران و اصحاب رسانه استان

دیدار استاندار با مدیران و اصحاب رسانه استان

استاندار خراسان جنوبی با مدیرکل صدا و سیما و اصحاب رسانه خراسان جنوبی نشست مشترک برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی  ، محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان‌جنوبی ۹ دی‌ماه در نشست هم‌اندیشی با مدیران رسانه‌های خراسان‌جنوبی اظهار کرد: دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته تا به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند و اکنون استراتژی دشمن ایجاد نارضایتی بین مردم است تا آنان را مقابل نظام قرار دهد.

وی با بیان اینکه خراسان‌جنوبی استانی برخوردار از مواهب الهی و محروم از توجه و نگاه ملی است، افزود: عقب ماندگی‌هایی به خصوص در حوزه زیر ساخت‌ها در استان وجود دارد که باید دلایل توجیهی و منطقی برای اجرای زیرساخت‌ها و گرفتن اعتبارات ملی را فراهم کنیم.

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه عقب‌ماندگی در مناطق حاشیه نشین و روستاها زیاد است، اظهار کرد: نباید توزیع امکانات به گونه‌ای باشد که یک منطقه محروم را محروم‌تر کرده و امکانات را به مناطق برخوردار ببریم.

 معتمدیان با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم سهم استان از بودجه ملی را بالا ببریم، بیان کرد: پروژه راه‌آهن خراسان‌جنوبی در حد تیتر زنی مطبوعات و وعده‌ها باقی مانده است.

وی ادامه داد: برای حل مشکلات و باز کردن قفلی که بر استان زده شده باید توجه ملی را به خراسان‌جنوبی جلب کنیم.

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه اصول اخلاقی و اسلامی باید در استان رعایت شود، افزود: مدیران باید پشت میز نشینی را رها کنند و حمایت‌های آنان نباید تنها روی کاغذ باشد.