رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

دولت و خدمت - نمایش محتوای صدا

 

 

دولت و خدمت

تهیه کنندگی برنامه «دولت و خدمت» را «محمدحسین اشرف زاده» برعهده دارد.

سایر عوامل تولید برنامه عبارتند از:

مجری: مسعود خسروی

نویسنده: محمدحسین اشرف زاده

بی تردید آشنایی هرچه بیشتر مردم استان با خدمات و دستاوردهای نظام در عرصه های مختلف و آگاهی از چشم انداز و برنامه های پیش روی مسئولین، موجبات تقویت روحیه امید و اعتماد در جامعه را فراهم ساخته و همراهی و تعامل هرچه بیشتر مردم و مسئولین در دست یابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رشد و توسعه استان خراسان جنوبی را به دنبال خواهد داشت.

با توجـه به نقـش بی بدیـل شبکه استانـی در ایجـاد ارتباط میان مردم و مسئولان و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از فعالیت ها و خدمات انجام شده و افق پیش رو، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی در نظر دارد در فرصت مغتنم «هفته دولت» با تولید و پخش ویژه برنامه «دولت و خدمت»، رسالت خویش را در این عرصه به انجام رساند.

هدف از تولید این ویژه برنامه «بررسی و انعکاس دستاوردهای نظام در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... در استان» است.

در هر برنامه مدیران و مسئولان یکی از ادارات برتر که عملکرد شاخص و ویژه ای در استان دارند، به برنامه دعوت می­شوند. برنامه به صورت میزگرد اجرا می شود و مسئولین ضمن معرفی اجمالی دستگاه متبوع خویش، گزارشی از اهم اقدامات و خدمات انجام شده و چشم انداز و برنامه های پیش رو ارائه خواهند کرد.

یک بخش گزارش مردمی و تلفن ها و پیامک های مردمی با موضوع بهره مندی از خدمات دستگاه های مربوطه نیز تهیه و پخش می شود.

«دولت و خدمت» به تعداد 7 برنامه 40 دقیقه ای و به صورت ضبطی تولید و پخش خواهد شد. شما هم استانی های عزیز می توانید دوم لغایت هشتم شهریور ماه، در ساعت 08:20 هر روز شنونده برنامه این ویژه برنامه از صدای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

 

 

 

سال تولید: 1396