رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

دولت و خدمت - نمایش محتوای صدا

 

 

دولت و خدمت

Loading the player...
دولت و خدمت

هفته دولت فرصت مغتنمی است برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با اقدامات و دستاوردهای نظام و چشم انداز و برنامه های پیش بینی شده که بی شک این آگاهی بخشی، در سالی که مزین شده به نام «دولت و ملت ، همدلی و همزبانی» زمینه تعامل و همراهى هر چه بیشتر مردم و مسئولین در دست یابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم خواهد ساخت.

در همین راستا، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی در هفته دولت ویژه برنامه ای با عنوان «دولت و خدمت» را پیش بینی نموده که به تعداد 6 برنامه 35 دقیقه ای و به صورت ضبطی تولید و پخش خواهد شد.

هدف از تولید این ویژه برنامه «انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی و دولت در عرصه­های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در استان» است .

در هر برنامه مدیران و مسئولان یکی از ادارات برتر که عملکرد شاخص و ویژه ای در استان به برنامه دعوت می­شوند . برنامه به صورت میزگرد اجرا می شود و مسئولین ضمن معرفی اجمالی دستگاه متبوع خویش، گزارشی از اهم اقدامات و خدمات انجام شده و اهم برنامه های پیش بینی شده پیش رو ارائه می کند .

یک بخش گزارش مردمی و تلفن ها و پیامک های مردمی با موضوع بهره مندی از خدمات دستگاه های مربوطه نیز تهیه و پخش می شود .

شما مخاطبین گرامی می توانید ویژه برنامه «دولت و خدمت» را در ساعت 8:15 روزهای دوم لغایت هشتم شهریور ماه (به جز روز جمعه 6 شهریور) ، از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) شنونده باشید.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی این برنامه را « ملیحه کاوسی » بر عهده دارد و سایر عوامل تولید آن عبارتند از :

مجری : مسعود حسنی

گزارشگر : زهرا بهروزی فر

نویسنده : زهرا بهروزی فر

صدابردار : هانیه پیرامی ، ام البنین عنایتی

نریتور: سمیه تربتیان