رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

دولت وخدمت - نمایش محتوای صدا

 

 

دولت وخدمت

 

بی تردید آشنایی هرچه بیشتر مردم استان با خدمات و دستاوردهای نظام در عرصه های مختلف و آگاهی از چشم انداز و برنامه های پیش روی مسئولین، موجبات تقویت روحیه امید و اعتماد در جامعه را فراهم ساخته و همراهی و تعامل هرچه بیشتر مردم و مسئولین در دست یابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رشد و توسعه استان خراسان جنوبی را به دنبال خواهد داشت.

این برنامه در طول هفته دولت، به تعـداد 7 قسمت 25 دقیقـه ای به صورت "ضبطی" تولید و پخش می شود.

ویژه برنامه "دولت و خدمت" در ایام هفته دولت، جایگزین برنامه "پرسمان" خواهد بود.

هدف از تولید برنامه "انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی و دولت در عرصه ­های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... در استان" است.

در هر برنامـه مدیـران و مسئـولان یکـی از ادارات برتـر که عملکـرد شـاخص و ویـژه ای در استـان داشته ­انـد (همچـون: مسکـن و شهرسازی، جهاد کشاورزی، صنعت معدن و تجارت، منابع طبیعی، تعاون کار و رفاه اجتماعی و ...) حضور خواهند داشت.

بخش کوتاهی از صحبت مسئولان به معرفی دستگاه، بخشی به معرفی اقداماتی که انجام شده و زمانی نیز به تبیین برنامه های پیش رو اختصاص خواهد یافت.

یک بسته صوتی به صورت واکس پاپ با صدای مردم و نظرات آنان مرتبط با فعالیت های دستگاه مربوطه در برنامه پخش می شود.

گزارشگر برنامه به ادارات فوق الذکر مراجعه کرده و مصاحبه هایی با مدیرکل، معاونین و کارشناسان این ادارات به عمل می آورد. در فواصل برنامه از موسیقی بیکلام و باکلام متناسب با فضای برنامه استفاده می شود.

مدت زمان برنامه دولت وخدمت 25 دقیقه است و درهفته دولت  تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 8:35صبح  شنونده  این برنامه باشید.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

 

تهیه کنند گی ،نویسندگی دولت وخدمت را « محمدحسین اشرف زاده  » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گوینده : سمیرا عاطفی فر 

گزارشگر: محمدحسین اشرف زاده 

تاریخ تولید: 1397